2015. gads Latvijā ienāks ar atkusni

Komentāri
2015. gads Latvijā ienāks ar atkusni
FOTO: LETA

Ziemas laika apstākļi, kas mūsu reģionā pakāpeniski nostiprinājās Ziemassvētkos, pirms gadumijas jau atkāpsies. Jau šodien no ziemeļrietumiem Latviju šķērso mākoņu un nokrišņu zona, vējš iegriežas no rietumu puses un Ventspilī jau priekšpusdienā gaisa temperatūra paaugstinājās virs nulles.

Šis process pakāpeniski turpināsies un 2014. gada pēdējā dienā aptvers visu Latvijas teritoriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nokrišņu mākoņiem šķērsojot Latvijas teritoriju, pirms atkušņa iestāšanās sniega segas biezums vēl palielināsies – 30. decembrī dienā intensīvāk snigs Kurzemē, bet 30. decembra vakarā un 31. decembrī – valsts centrālajos un austrumu rajonos. Sniegs gan pakāpeniski pāries slapjā sniegā un pat lietū. Vietām veidosies arī apledojums, atsevišķos rajonos Vecgada dienā gaidāma arī migla.

Atkusnis Latvijā saglabāsies arī 2015. gada pirmajās dienās. 1. janvārī nokrišņu būs maz, bet turpmākajās dienās gaidāms lietus un slapjš sniegs, 2. janvārī piekrastes rajonos arī dienvidrietumu vēja brāzmas sasniegs 20-22 m/s.

No jauna ziemeļu vēji Latvijā iegriezīsies ap 5. janvāri, kad teritorijas lielākajā daļā atkal piesals un naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz -5…-9 grādiem, piekrastes rajonos gan saglabāsies pozitīva temperatūra. Gaidāms arī sniegs. Tomēr stabili ziemas laika apstākļi nav gaidāmi, jo janvāra pirmās dekādes izskaņā Latvijā atkal gaidāma siltāku gaisa masu ieplūšana.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl