18. novembra parāde Daugavmalā būs līdz šim vērienīgākā

Komentāri

Mazāk par diennakti atlicis līdz Valsts neatkarības dienai veltītājai militārajai parādei. Tiek solīts, ka tā būšot vērienīgākā, kāda līdz šim Daugavmalā notikusi.

Saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku informāciju, sestdienas parādē soļos ap 1000 dalībnieku. Aptuveni ceturtā daļa no tiem būs kanādieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT Ziņām atzīst majors Džons Hagemaeirs, Kanādā parādēs izmantot ieročus un kaujas tehniku nav ierasts, un šī ir jauna pieredze viņiem pašiem.

Parādē klātienē būs iespējams novērtēt teju visu mehanizētās tehnikas arsenālu, kas šobrīd atrodas Latvijā. Šis ir viens no iemesliem, kādēļ parāde tiek dēvēta par līdz šim vērienīgāko.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl