Nākamnedēļ aprit astoņi gadi kopš 13. janvāra grautiņiem Vecrīgā. Neapmierinātība ar valdības un Saeimas darbu nekur nav pazudusi, taču situācija nav tik dramatiska kā tolaik, tā raidījumam ”LNT Ziņu TOP 10” vērtēja sociologs, pētījumu aģentūras ”SKDS” direktors Arnis Kaktiņš.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • mozys čangaleits

  mozys čangaleits

  Cilvēkus satiesāja, jo tie meta logos svešus akmeņus. Ja nav naudas un savu akmeņu, tad sargies- NOTIESĀS! Noilgums šajā lietā nav iespējams!
 • Mierīgais

  Mierīgais

  Sakārto valstī Skandināviski! Latviski runājoši pakalpiņi,- siltas čības, dators un urrrā!!!
 • Tas Pats.

  Tas Pats.

  Raimonds Šteinerts-Atbildu.

  Uztaisīsim referendumu katram Lv. pilsonim: Un jautājums būs ļoti impozants: Lai mani valsts uztutr atbilde jā -nē.
 • Lakstigals

  Lakstigals

  Vaidzetu ar algam samainities,lai tie liekezi nesedetu saima
 • Pravda
 • Raimonds Šteinerts

  Raimonds Šteinerts

  Parlaments ir jebkuras valsts metastāze, ka patērē daudz resursu. Latvijā tas apēd vairāk par miljardu gadā, plus rebes, dēļ kurām tiek iekārtoti darbā valsts sektorā dažādu šoferu dēli, veidojot radu un draugu huntas...
  Piedāvāju ieviest tiešo demokrātiju Valstī, kur iedzīvotāji paši iniciē likumus un balso par tiem, bet prezidents, kas ir tautas vēlēts, ieņem arī ministru prezidenta amatu, likumus pieņem vai noraida ar pamatojumu.
  Saeimas darbu izpilda paši iedzīvotāji, saeima pie tiešās demokrātijas ar informācijas sistēmu, tiks pārsaukta par likumnamu, kur varēs publiskot jekuru aktuālu domu ikkatrs Latvijas iedzīvotājs.
  Lai politiķiem arī būtu sava telpa, šim nolūkam Prezidenta pils, līdzīgi kā PSRS laikos to sauca par Pionieru pili, tiks pārsaukta par Politiķu pili.
  Varbūt pārdodam tagad ārlietu ministru kādam bagātam Walstrītas vecītim? Mantos, varēsim atdot daļu ārējā parāda ...
 • LV
 • hartijs
  +10 +10 0

  hartijs

  Toreiz bija tikai huligānu izdarības. Deputāti vēl nezina, kas ir tautas dusmas. Pienāks laiks, kad tie novedīs tautu līdz izvirdumam. Un tad būs beigas.
  Atklāti saku, esmu atriebīgs un mājās nesēdēšu, kad būs nākamā reize.
  • kjg

   kjg

   Pareizi!Pagaidām vēl nezinu nevienu kuram iekšas nevārās ieminoties par valdības izdarībām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!