12 gadīga meitene piededzina ēdienu un gandrīz nosmok dūmos

1 komentārs

Draudīgā situācijā vakar vakarā nonākusi kāda 12 gadus veca meitene. Skolniece mājās bijusi viena pati un gatavojusi ēst, taču līdz maltītei nav tikusi.

Keldiša ielas daudzstāvu namā vakar vakarā gandrīz notika traģēdija. 12 gadus veca meitene vārdā Anna mājās gatavoja ēdienu, uzlika uz plīts riņķiem katliņu, aizgāja uz istabu, apsēdās dīvānā un iemiga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad Anna atvēra acis dzīvoklis jau bija pils ar dūmiem un meitene jau atradās uz rokām glābējam – ugunsdzēsējam, bet patiesībā lielāko pateicību par dzīvības glābšanu jaunkundze ir parādā saviem nevienaldzīgajiem kaimiņiem. Tie sajūtot dūmu smaku un redzot kā melni vāli gāžas pa durvju šķirbām, saukuši palīgus.

Kaimiņiene ir pārlieciāta, ka meitene vienkārši aizmigusi – tas arī nelaimes cēlonis. Viņai esot liela slodze, jo mājās pārsvarā nekad neviena nav. Pusaudze faktiski saimnieko viena un protams iet arī uz skolu.

”Viņa aizmiga, bet kastrolis pilnībā sadega, pēc tam to iznesa trepēs. Viņi iznesa meitenei un pēc tam pieklauvēja man durvīs, iznesa boksera šķirnes sunīti. Es viņu turēju uz rokām, suns bija vienkārši kā lupata, acis pārgrieztas. Es iedevu sunim ”Korvalolu”, pēc tam iznesu ārā, noliku sniegā. Meitene ilgi atradās ātrās palīdzības mašīnā, pēc tam viņu izlaida ārā, viņa stāvēja satinusies segā. Vaicājām pēc vecākiem, viņa atbildēja, ka vecāki ir darbā, neviena nav un viss,” stāsta kaimiņiene.

Faktiski kaimiņienes izglābušas gan meitenes, gan suņa dzīvību. Un kā izrādās abas kundzes jau līdz šim notikumam bija kļuvušas par meitenes aizgādnēm. Mamma jau sen kā mājās nav redzēta. Meitenei ir arī 18 gadus veca māsa, kura uz dzīvokli velk savus draugus. Arī mātei esot viegla daba.

Jācer, ka pēc šī notikuma meitenes māte nāks pie prāta un pievērsīs lielāku uzmanību savām meitām. Pēc citu kaimiņu teiktā sieviete esot labojusies un jau kādu laiku strādājot, un visticamāk Anna viena pati mājās bijusi tikai tāpēc, ka mamma atradusies darbā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl