100 eiro gadā īrei un komunālajiem maksājumiem – dzīvesvietas pabalsts jaunietim pēc bērnunama pamešanas

Viskritiskākais pabalsts jaunietim pēc pilngadības sasniegšanas un bērnunama pamešanas, lai uzsāktu patstāvīgu dzīvi, ir 100 eiro gadā dzīvokļa īrei un komunālajiem maksājumiem, to intervijā “900 sekundēm” atklāja Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas vadītāja Laila Grāvere.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • sīkums
 • lizete

  lizete

  Viss jau ir labi un skaisti,tikai nekādi nesaprotu KĀPĒC bērns/jaunietis,kurš vēl mācās un nav beidzis skolu,jāizliek laukā no mājas(b/nama). Viņš jau tā ir slikti,var teikt pat absolūti nesagatavots dzīvei,bet šādi izrīkoties... Labi,ir viņam 18 gadu,var meklēt darbu,bet arī skola taču jāpabeidz. Lūk šito galīgi nesaprotu.
 • maiga

  maiga

  Bet mīļie cilvēki,,dzīvokli iedod (piekrītu tam,ka nevar iedot kaut kādā graustā,tam jābūt ar remontu cilvēka cienīgam),pabalsts 100 eiro,ko vēl? Tas ir maz? Vai pilngadīgam,fiziski veselam jaunietim arī pašam nebūtu jāmeklē darbs,lai sevi nodrošinātu? Tas,ka cilvēks bijis bērnunamā nenozīmē,ka parējai sabiedrības daļai viņš jāuztur.
 • S
  +16 +16 0

  S

  Iesaku sodu deputātiem, kas to pieļāva- ieturēt algu, atstājot tos 100 eiro, lai padzivo kādu laiku.
  • Santa

   Santa

   Arī man pašvaldība katru mēnesi piešķir tikai 65€ ,un par dzīvokli runājot vai vietu kur dzīvot , man iedeva istabu ,kurā nav ne krāsns ,veci kabeļi , pusisti logi . Skats bija drausmīgs . Tāpēc nolēmu , ka labāk dzīvot pie sava drauga vecākiem . Kur apstākli ir normāli . Bet protams ar to naudu ko man piešķir es nevaru visu apvienot . Jo ir daudz kur vajadzīga nauda . Piemēram skolā pusdienām , drēbēm ziemas zābakiem vai arī kādam maksājumam ,nu es nevaru ar tiek 65€ izdzīvot .
   Pašvaldības ir zemā līmeni . Viņi labāk uztur tos saucamos 100 latiniekus . ?
   • Zane

    Zane

    Kāpēc nestrādā? Es savos 18 strādāju naktis beķerejā un paralēli mācījos skolā. Darīju visu lai varētu samaksāt rēķinus un nenonāktu uz ielas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!