Komentāri
10 pazīmes, kas liecina, – tu satiecies ar sievieti, nevis meiteni
Foto: Flickr

Ir pazīmes, kas ļaus vīrietim saprast labāk – viņš satiekas ar sievieti vai ar meiteni. Ar ko labāk – tā jau ir gaumes lieta.

1. Pašpārliecinātības jautājums! Meitenēm ir tendence izvēlēties atkailinošu un provokatīvu apģērbu, jo tad meitenēm šķiet, ka viņas izskatās seksīgas. Sievietes zina, – lai kāds būtu apģērbs, viņas tāpat būs seksīgas.

Sievietes skaidri apzinās, ka būt provokatīvai nav vienīgais veids, kā būt seksīgai. Sievietei nevajag sevi lieki atkailināt, lai būtu seksuāli pievilcīga. Tieši pašpārliecinātība un pārliecība par sevi, nevis apģērbs, ir tas, kas liek sievietēm būt seksīgām, jo viņas vienkārši ir seksīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2. Meitenes sagaida no saviem partneriem, ka viņi bez vārdiem sapratīs, kā meitenes jūtas un ko viņas domā. Sievietes šajā gadījumā izmanto brīnišķīgu cilvēces izgudrojumu – valodu un vārdus.

Dāmas! Vīrieši neprot lasīt domas. Lai kā meitenes to gribētu, un tas būtu liels ieguvums abām pusēm, bet vīriešiem vienkārši nav dota šī prasme. Tāpēc cerēt, ka vīrieši bez vārdiem sapratīs, ko meitene grib, domā vai jūt, ir tāpat kā zīlēt savu nākamo princi kafijas biezumos. Taču meitenes spītīgi atsakās pieņemt šo vienkāršo patiesību un, nesaņemot gaidīto, nereti kļūst par neiecietīgām būtnēm. Redz, bet sieviete pateiks, un ieguvēji būs visi.

3. Meitenes sagaida, kad vīrietis izmaksā. Sievietes ir finansiāli neatkarīgas.

Meitenēm patīk, ka viņas tiek aprūpētas, arī mazliet lutinātas un izlaistas. Lai kāds būtu iemesls, meitenēm nez kāpēc nepatīk tērēt savu maku saturu. Savukārt sieviete vienmēr varēs šajā ziņā parūpēties par sevi, kaut gan arī neiebildīs, ja no reizes uz reizi viņai izmaksā, taču tikpat labi izmaksāt var arī viņa.

4. Meitenes ballējoties pāršauj pār strīpu ar alkoholu. Sievietes zina savu robežu.

Esi redzējis restorānā, bārā, naktsklubā, sievieti lejot, tieši tā – lejot sevī alkoholu. Diez vai. Taču meitenes pret šādu izklaidi neiebilst un alkohola reibumā šad un tad tiek pieņemti

5. Meitenes nevar vien sagaidīt brīdi, kad savā sociālo tīklu profilā visai pasaulei paziņos, ka viņa ir attiecībās. Sievietes aizmirst par šādiem niekiem.

Sievietes vienkārši ir pārlieku aizņemtas, lai apgrūtinātu sevi ar šādām izklaidēm. Protams, brīvākā brīdī sieviete var koriģēt savus ierakstus, taču tā noteikti nebūs pirmā lieta, ko viņa steigs izdarīt.

6. Meitenes skatās bezjēdzīgas TV pārraides. Sievietes lasa.

Nenoliedzami, šis tas TV ir interesants. Un sievietes zina, kas. Viņām ir savi TV raidījumi, šovi utt., bet laiks netiek tērēts, blenžot visu pēc kārtas. Tā vietā sieviete labāk palasīs.

7. Meitenes mēdz runāt triviālas blēņas, bet sieviete varēs uzturēt intriģējošu sarunu.

Šī laikam ir viena no acīmredzamākajām pazīmēm, kas sievieti atšķir no meitenes. Lielākā daļa meiteņu neinteresējas par sabiedriski nozīmīgiem notikumiem, mēdz gadīties, ka viņām vēl nav izkoptu intelektuālu aizraušanos vai interešu. Un viņu viedoklis bieži vien nav viņu pašu viedoklis – tas ir kaut kur sagrābstīts. Meitenes mēdz būt garlaicīgas, sievietes ir fascinējošas.

8. Meitenes pārtiek no salātiem. Sievietēs ēd visu, ko vēlas.

Nav jau tā, ka sievietes neēstu salātus. Protams, ka ēd! Bet viņas tos neēd vīrieša klātbūtnē, lai pēc tam mājās pieplaktu pie saldējuma kastes vai noēstu divas šokolādes tā. Sievietes ēd veselīgi, jo viņas rūpējas un ciena savu ķermeni. Meitenes ēd veselīgi, lai citi domātu, ka viņas ēd veselīgi. Sieviete, ja vēlēsies, bez nekādiem pašpārmetumiem kopā ar vīrieti notiesās brangu burgeru.

9. Meitenes paliek pie saviem uzskatiem – sievietes cenšas paplašināt savu zināšanu apvārsni.

Sievietes ir pieredzējušas, tāpēc saprot, ka dzīve ir jāpieredz kā tāda. Lai tas būtu iespējams, nepieciešams satikt cilvēkus, apzināt iespējas, kā baudīt un dzīvot kvalitatīvu dzīvi. Meitenes baidās izdarīt šo soli un cer, ka vīrietis viņai parādīs ceļu, kā dzīvot dzīvi.

10. Meitenēm vajag sargus. Sievietes ir pašpietiekamas.

Nav nekā seksīgāka kā sieviete, kas ir patstāvīga. Visām šī iespēja ir dota, taču tikai daļa to izmanto.

Apskati arī 10 pazīmes, kas atšķir vīrieti no puikas!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl