1. aprīlī izgāja no mājām un neatgriezās! Palīdzēsim atrast 24 gadus veco Andri

2 komentāri
1. aprīlī izgāja no mājām un neatgriezās! Palīdzēsim atrast 24 gadus veco Andri
FOTO: Bezvests.lv

24 gadus vecais Andris Semjonovs (dzimis 1991. gadā) piektdien, š. g. 1. aprīlī, izgāja no mājām Preiļos, Andreja Upīša ielā 5, un līdz šim mājās nav atgriezies un nekādu ziņu par sevi nav devis.

Zināms tikai tas, ka pazušanas dienā plkst. 14.15 atprasījies no darba, tajā pašā laikā viņu redzēja veikala pārdevēja. Līdzi pazudušajam bija mobilais telefons un pelēka mugursoma.

PAZĪMES: augums – 180 cm, gaiši mati, smalkas miesas uzbūves. Bija ģērbies pelēkās sporta biksēs, tādas pašas krāsas sporta jakā un tumši zilā vējjakā ar uzrakstu “Everlast”. Kājās bija sarkani-balti sporta apavi. Brīvi runā latviešu, krievu un angļu valodā.

Pēc palīdzības Bezvests.lv vērsās pazudušā brālis.

Sestdien, 11. jūnijā, plkst. 11.00 Preiļos ir plānots meklēt pazudušo puisi. Meklēs Bezvests.lv brīvprātīgo grupa no Daugavpils. Visiem, kas vēlas pievienoties un palīdzēt meklēšanā, precīzas pulcēšanās vietas koordinātes paziņosim vēlāk.

Lūgums visiem, kas redzējuši vai kaut ko zina par pazudušo puisi, nekavējoties ziņot policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni 22 084 084.

FOTO: Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

2 komentāri