Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops vērsim

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops dvīņiem

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

Horoskops vēzim

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops lauvai

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops jaunavai

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops svariem

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops skorpionam

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops strēlniekam

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops mežāzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops zivīm

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijā

Pirmo reizi Latvijā top pētījums par sāls un joda lietojumu uzturā

Pirmo reizi Latvijā top pētījums par sāls un joda lietojumu uzturā 2

Pirmo reizi Latvijā notiek vērienīgs pētījums par sāls un joda lietojumu uzturā. Līdz šim dati par iedzīvotāju ēšanas paradumiem iegūti vien balstoties uz iedzīvotāju pašu novērtējumu jeb uztura dienasgrāmatām, taču zinātniskā institūta “BIOR” un ģimenes ārstu kopīgi veiktais pētījums ļaus iegūt daudz precīzākus datus, kurus jau tuvākajos gados varētu izmantot nopietnu saslimšanu mazināšanai. 

Satversmes tiesa mudina izzināt Latvijas Satversmi

Satversmes tiesa mudina izzināt Latvijas Satversmi

Svarīgākā ir brīvība – skolēnu zīmējumi un domraksti patīkami pārsteidz ar redzējumu par Satversmē paredzētajām pamattiesībām. Piektdien Satversmes tiesa nu jau tradicionāli sveica tos skolēnus, kuri piedalījušies un uzvarējuši Satversmes izzināšanas konkursā.

Sestdien gaidāms rekordsilts laiks

Sestdien gaidāms rekordsilts laiks 1

Sestdien gaisa temperatūra dažviet paaugstināsies pat līdz +11 grādiem, un siltākā diena gaidāma Rīgas jūras līča Kurzemes piekrastē, kā arī Jūrmalā, Rīgā un Zemgalē, prognozē meteorologi.

Valsts policija iebilst pret izmaiņām Ieroču aprites likumā

Valsts policija iebilst pret izmaiņām Ieroču aprites likumā 32

Valsts policija asi iebilst pret Saeimas otrajā lasījumā atbalstītajām izmaiņām Ieroču aprites likumā. Grozījumi gan nodrošinātu Latvijas un Eiropas Savienības tiesību normu savstarpēju saskaņotību ieroču aprites jomā, kā arī ieviestu tiesības jauniešiem jau no 16 gadu vecuma medībās izmantot šaujamieročus, taču šajā jauninājumā policija saskata būtiskus trūkumus.

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikušas 100 dienas

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikušas 100 dienas 2

Līdz pavasarī gaidāmajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām atlikušas tieši 100 dienas. Ņemot vērā 2014. gada zemo vēlētāju aktivitāti, piektdien tika rīkoti vairāki pasākumi, kuru mērķis bija pievērst iedzīvotāju uzmanību vēlēšanu nozīmīgumam.

Par jauno vilcienu piegādātāju izvēlas čehu “Škoda Vagonka”

Par jauno vilcienu piegādātāju izvēlas čehu “Škoda Vagonka” 10

Atkārtoti izvērtējot visus četrus pretendentus, kuri sacentās par tiesībām piegādāt Latvijai jaunus vilcienus, AS ”Pasažieru vilciens” (PV) par konkursa uzvarētāju atzinusi čehu ”Škoda vagonka”, to šodien preses konferencē paziņoja PV valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

Iemaksāta Bemhena atbrīvošanai paredzētā 200 000 eiro drošības nauda

Iemaksāta Bemhena atbrīvošanai paredzētā 200 000 eiro drošības nauda 9

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien saņēmusi apliecinājumu par 200 000 eiro drošības naudas iemaksāšanu “Rīgas satiksmes” (RS) iepirkumu krimināllietā iesaistītā bijušā RS valdes priekšsēdētāja Leona Bemhena atbrīvošanai no apcietinājuma, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.