Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. jūnijs

Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Horoskops vērsim

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops vēzim

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Horoskops lauvai

Mēģināsi apvienosi taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Horoskops jaunavai

Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops mežāzim

Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz to, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijā

Nākamgad Jāņos varētu būt piecas brīvas dienas

Nākamgad Jāņos varētu būt piecas brīvas dienas 44

Nākamgad Jāņos varētu būt piecas brīvas dienas, par to liecina otrdien, 25. jūnijā, valdībā iesniegtais, tomēr vēl neizskatītais Labklājības ministrijas (LM) rīkojuma projekts par darba dienas pārcelšanu 2020. gadā.

Otrdien gaidāms karstums līdz +27 grādiem

Otrdien gaidāms karstums līdz +27 grādiem

Otrdien, 25. jūnijā, Latvijā maksimālā gaisa temperatūra būs no +20…+24 grādiem Rīgas jūras līča piekrastē un Vidzemes ziemeļos līdz +27 grādiem vietām dienvidu novados.

Latviešiem laimi rada veselība un mājvieta, noskaidrots aptaujā

Latviešiem laimi rada veselība un mājvieta, noskaidrots aptaujā 2

Kas vajadzīgs latvietim pilnai laimei? Uz šo jautājumu atbildes nesen meklētas starptautiskā aptaujā. Secināts, ka latviešiem galvenais ir laba veselība, tai seko mājvieta un uzturēšanās vide. Tieši dzīvesvietu par vienu no laimes avotiem Latvijā saukuši visbiežāk. Kopumā gan, salīdzinot ar Skandināviju, Latvijā laimes indekss ir zemāks.

Pieaug zemnieku interese par sējumu apdrošināšanu

Pieaug zemnieku interese par sējumu apdrošināšanu

Arvien biežāk Latvijā plosās dažādas dabas stihijas, tādējādi pieaug arī zemnieku interese par apdrošināšanu. Pagaidām gan ir pieejama tikai sējumu apdrošināšana, kuras apjomi šogad būtiski pieauguši.

Labdarībā ļaus izplatīt produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš

Labdarībā ļaus izplatīt produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš

Pārtikas produktus ar beigušos derīguma termiņu turpmāk nevis izmetīs atkritumos, bet varēs ziedot. Uzklausot labdarības organizāciju lūgumus, valdība ir atļāvusi no 1.jūlija atdot ziedošanai tos pārtikas krājumus no veikaliem, ražotājiem un vairumtirdzniecības bāzēm, kuru marķējuma ”ieteicams līdz” termiņš ir beidzies un kuri nav vēl kļuvuši kaitīgi cilvēku veselībai.

Seši neatkarīgie Saeimas deputāti uzskata, ka ir "apdalīti" un prasa sev tiesības

Seši neatkarīgie Saeimas deputāti uzskata, ka ir "apdalīti" un prasa sev tiesības 7

Nedrīkst būt izredzētāki un mazāk izredzēti Saeimas deputāti – tā norāda pie politiskajām frakcijām nepiederošie parlamentārieši, kuriem Saeima nenodrošina kopīgas telpas, auto un darbiniekus, kā arī neļauj mainīt komisijas, kurās viņi strādā. Pie frakcijām piederošie politiķi tikmēr atzīst, ka Saeimas neatkarīgie deputāti tiešām ir “apdalīti”, taču šāda kārtība savulaik pieņemta, lai deputātus disciplinētu un novērstu “politisko staigāšanu”.

Starp iekšlietu un aizsardzības ministriem izvēršas strīds par robežapsardzes jautājumiem

Starp iekšlietu un aizsardzības ministriem izvēršas strīds par robežapsardzes jautājumiem

Visai asu vārdu apmaiņa izvērsusies starp iekšlietu un aizsardzības ministriem. Konflikta iemesls ir Latvijas Austrumu robežas apsargāšana. Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) aicinājis bruņotos spēkus, kuri ir daudz dāsnāk finansēti, nākt talkā robežsardzei un veikt kopīgas patruļas uz robežas ar Krieviju. Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) atbildējis – ja robežsardze netiek ar saviem pienākumiem galā, armija var arī pilnībā pārņemt robežu aizsardzību.

Pētījumā secināts, ka daudzas Latgales pašvaldības veicina Krievijas ietekmes izplatīšanu Latvijā

Pētījumā secināts, ka daudzas Latgales pašvaldības veicina Krievijas ietekmes izplatīšanu Latvijā 25

Krievijas maigās varas ietekme Latvijas pierobežā nemazinās, turklāt, izrādās, ka Kremļa centienus realizēt palīdz pašas pašvaldības. Jauns pētījums liecina, ka Daugavpilī un Rēzeknē masu izklaides pasākumos dominē Krievijas mākslinieki. Abas pilsētas ir atvērtas dažādām kaimiņzemes kultūras un izglītības iniciatīvām. Pētnieki uzskata, ka tādējādi tiek turpināts šķelt sabiedrību.