Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops vērsim

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops dvīņiem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops lauvai

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops jaunavai

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops svariem

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops skorpionam

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops mežāzim

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops ūdensvīram

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops zivīm

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijā

Kristīne Garklāva un Baiba Zūzena sirsnīgi ieskandina "Eņģeļi pār Latviju" akciju

Kristīne Garklāva un Baiba Zūzena sirsnīgi ieskandina "Eņģeļi pār Latviju" akciju

“Eņģeļi pār Latviju” katru gadu palīdz ne tikai smagi slimiem bērniņiem, lai viņi izveseļotos, bet sniedz visai Latvijai sajūtu, ka viņi spēj dot ko vairāk, ka viņi spēj kāda pasauli pārvēst daudz jaukāku, sirsnīgāku un sniegt svētku sajūtu ik katra sirdī! Arī šogad dāvinot to, kas ir patiesi svarīgs, mēs kopā spējam mainīt cilvēku dzīves uz labo pusi!

Bondars: Stabilāko valdības kodolu varētu veidot JV, VL-TB/LNNK, JKP un AP

Bondars: Stabilāko valdības kodolu varētu veidot JV, VL-TB/LNNK, JKP un AP 3

Pašreizējā situācijā stabilākās valdības kodols varētu veidoties no “Jaunās Vienotības” (JV), nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK), Jaunās konservatīvās partijas (JKP) un apvienības “Attīstībai/Par!” (AP), intervijā “Latvijas Avīzei” pauž Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (AP).

"Jaunā Vienotība" šodien sāks konsultācijas par valdības veidošanu

"Jaunā Vienotība" šodien sāks konsultācijas par valdības veidošanu 3

Vai politiskie spēki būs sekojuši premjerministra amata kandidāta Krišjāņa Kariņa aicinājumam un “kara cirvjus” spējuši aprakt? Darbu pie jaunās valdības veidošanas šodien sāks mazākā Saeimas frakcija – “Jaunā Vienotība”, uzsākot divpusējas konsultācijas ar visām Saeimā ievēlētajām labējām partijām.

Drosmīgi puiši no Aizputes radījuši "Kailendāru" un izaicina citas mazpilsētas

Drosmīgi puiši no Aizputes radījuši "Kailendāru" un izaicina citas mazpilsētas 2

Kalendārs ar kailām, jaunām meitenēm ir tikpat ierasts kā kalendārs ar dabas skatiem. Tā uzskata Aizputē, kur kalendāru pasaulei ir dots spēcīgs izaicinājums. Jauni un stalti Aizputes puiši, sabildējoties visai atklātās fotogrāfijās, izdevuši 2019. gada kalendāru, kas reti kuru atstājis vienaldzīgu. Tā puiši nolēmuši popularizēt dzīvi laukos un izaicināt kādu citu mazpilsētu.

Advokāti noliedz Martinsona un Krjačeka iesaisti noziegumos

Advokāti noliedz Martinsona un Krjačeka iesaisti noziegumos 1

Kriminālprocesā par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” (RS) iepirkumiem apcietināto uzņēmēju Māra Martinsona un Aleksandra Krjačeka advokāti norādījuši, ka viņi aizstāvamie noliedz savu iesaisti noziegumos, aģentūrai LETA apliecināja Martinsona aizstāvis Didzis Vilemsons un Krjačeka aizstāvis Valdis Ulmanis.

"Rīgas satiksmes" iepirkumu krimināllieta: aizturēts un apcietināts arī Edgars Teterovskis

"Rīgas satiksmes" iepirkumu krimināllieta: aizturēts un apcietināts arī Edgars Teterovskis 1

Kriminālprocesā par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” (RS) iepirkumiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturējis arī vairāku nu jau neaktīvu uzņēmumu bijušo valdes locekli un dalībnieku Edgaru Teterovski, kurš savulaik bijis Čehijas uzņēmuma “Škoda Transportation” amatpersonas Vladislava Kozaka vadītās “Tram Servis Riga” valdes locekles Elīnas Kokinas biznesa partneris.

Starp "Rīgas satiksmes" iepirkumu lietā aizturētajiem ir arī Kozaka savulaik vadītā uzņēmuma valdes locekle Elīna Kokina

Starp "Rīgas satiksmes" iepirkumu lietā aizturētajiem ir arī Kozaka savulaik vadītā uzņēmuma valdes locekle Elīna Kokina

Viena no personām, kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis apcietināt kriminālprocesā par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” (RS) iepirkumiem, ir Čehijas uzņēmuma “Škoda Transportation” amatpersonas Vladislava Kozaka savulaik vadītā uzņēmuma “Tram Servis Riga” valdes locekle Elīna Kokina, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.