Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 12. maijs

Valija, Ināra, Ina, Inārs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Latvijā” aktualitātes

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās sarucis līdz 666

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās sarucis līdz 666 2

Pagājušajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 56 Covid-19 pacienti, no tām izrakstīti 63, līdz ar to kopējais slimnīcās esošo ar Covid-19 sirgstošo cilvēku skaits sarucis no 681 aizvakar līdz 666 vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Sākusies zivju mazuļu laišana Latvijas upēs un ezeros

Sākusies zivju mazuļu laišana Latvijas upēs un ezeros

Iestājoties labvēlīgākiem laikapstākļiem un paaugstinoties temperatūrai dabiskajās ūdenstilpēs, valsts zinātniskā institūta “BIOR” zivju audzētavas uzsākušas lašu un taimiņu mazuļu laišanu Latvijas upēs, vēsta “900 sekundes”.

Siguldā strauji attīstās kopienas dārzs

Siguldā strauji attīstās kopienas dārzs

Tieši šo saziņas veidu, šobrīd apzināti izmanto Siguldas kopienas dārza “Audz” ļaudis patlaban kā saziņas veidu aktīvi izmanto kādam varbūt aizmirstās uz papīra ar roku rakstītās zīmītes – šis dārzs pilsētas centrā tiek veidots kā pretstats bieži vien pārāk ātrajai un netveramajai digitālajai dzīvei, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Brazīlijas zoodārzu pārņēmis "Romeo un Džuljetas" stāsts

Brazīlijas zoodārzu pārņēmis "Romeo un Džuljetas" stāsts

Brazīlijas Riodežaneiro zoodārzu pārņēmis Romeo un Džuljetas stāsts – apmeklētāji ļoti bieži pulcējas pie papagaiļu mājas, kur katru dienu var redzēt ne tikai parkā dzīvojošos putnus, bet arī kādu brīvībā mītošu aras papagaili, kas apciemo sugasbrāļus, vēsta “900 sekundes”.

Premjers: Vitenbergs zaudēs amatu, ja to prasīs "KPV LV" deputāti

Premjers: Vitenbergs zaudēs amatu, ja to prasīs "KPV LV" deputāti 4

Koalīcijas partneri pirmdien turpināja skaidrot savstarpējās attiecības. Valdības vadītājs partijas “KPV LV” Saeimas deputātiem līdz trešdienai uzdevis pieņemt lēmumu par Jāni Vitenbergu (NA). Ja deputāti nolems prasīt ekonomikas ministra demisiju, jo viņš mainījis partiju, tad Krišjānim Kariņam (JV) nebūs citas izvēles, kā Vitenbergu atlaist.