Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijā

"Nekā personīga" intervija ar jauniecelto Rīgas vicemēru Druvi Kleinu

"Nekā personīga" intervija ar jauniecelto Rīgas vicemēru Druvi Kleinu 6

Janvāra beigās Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) vadītā pašvaldība nostrādās savas pēdējās dienas un līdz ārkārtas vēlēšanām domi vadīs  pagaidu administrācija. Taču pie nosacījuma, ja Jura Pūces (“Attīstībai/Par!”) vadītās ministrijas ierosinājums gūs atbalstu Saeimā un likumprojektu izsludinās Valsts prezidents.

Nākamgad narkologa apmeklēšanai nebūs vajadzīgs nosūtījums

Nākamgad narkologa apmeklēšanai nebūs vajadzīgs nosūtījums 1

Nākamgad narkologs kļūs par tiešās pieejamības speciālistu, tiks veidoti aritmologa kabineti pacientiem pēc sirds stimulatoru implantācijas, kā arī vecmāšu kabineti, atcelti ierobežojumi vairāku pakalpojumu saņemšanai, atvieglota pārreģistrēšanās pie ģimenes ārsta un ieviestas citas izmaiņas, paredz Veselības ministrijas (VM) izstrādātie grozījumi “Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtībā”.

Neatkarīgā izglītības biedrība: Promocijas darbu vērtība var "pazust tulkojumā"

Neatkarīgā izglītības biedrība: Promocijas darbu vērtība var "pazust tulkojumā"

Reaģējot uz Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto konceptuālo ziņojumu “Par konceptuāli jauna doktorantūras ietvara un jauna promocijas procesa ieviešanu Latvijā”, Neatkarīgā izglītības biedrība pauž bažas par to, ka doktorantiem tiks liegtas darba valodas izvēles iespējas, turklāt daudzi jēdzieni un termini varētu zaudēt jēgu vai “pazust tulkojumā”.

FOTO! Botāniskais dārzs pārtapis par maģisku gaismas pasauli

FOTO! Botāniskais dārzs pārtapis par maģisku gaismas pasauli

Ar saukli “Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā” Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 6. decembra līdz 5. janvārim atvērts Ziemas Gaismas dārzs – teju 20 Latvijas gaismu mākslinieki pārvērtuši Botānisko dārzu par maģisku gaismas pasauli.

Pēc pašvaldību reformas deputātu skaits vietvarās varētu sarukt par 54%

Pēc pašvaldību reformas deputātu skaits vietvarās varētu sarukt par 54% 3

Pēc pašvaldību reformas deputātu skaits vietvarās varētu sarukt par 864 domniekiem jeb 54%, izriet no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajiem grozījumiem Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā, kurus otrdien, 10.decembrī, plānots skatīt valdībā.

Patriotisks ukraiņu pensionārs Pierīgā uz salas veido miniatūru Latviju

Patriotisks ukraiņu pensionārs Pierīgā uz salas veido miniatūru Latviju 16

Sešus kilometrus no Rīgas, Salaspils novadā top miniatūra Latvija. Kāds pensionārs, ukrainis, jau vairākus gadus īsteno sapni – izveidot pašam savu valsti, nelielu Latvijas kopiju. Katrā no šīs mini Latvijas trijiem novadiem iecerēts uzcelt trīs mājas. Jau tapis parlaments un… Trojas zirgs.

Tuvinieki, draugi un līdzgaitnieki atvadās no izcilā akadēmiķa Jāņa Stradiņa

Tuvinieki, draugi un līdzgaitnieki atvadās no izcilā akadēmiķa Jāņa Stradiņa

Sestdien mūžībā pavadīts akadēmiķis Jānis Stradiņš. Sava 85 gadus ilgā mūža mantojumā Stradiņš atstājis simtiem publikāciju par zinātnes vēsturi, ķīmiju, devis lielu ieguldījumu Latvijas neatkarības atgūšanā. Ar savu inteliģenci un dzīvesgudrību, Stradiņš bija un paliks autoritāte Latvijas cilvēkiem.