6 komentāri
Visvaldis nesen zaudēja abus savus suņukus un nu vēlētos uzņemties rūpes par taksīti. Palīdzēsim!
Foto: Facebook / Ģirts Pauls Pommers

Jelgavas pusē dzīvo kungs vārdā Visvaldis, kurš neilgā laikā zaudējis abus savus suņukus un nu vēlētos uzņemties rūpes par kādu taksīša kucēnu. Vai zini kādu, kurš vēlētos nodot suņuku gādīgās rokās? Izdari labu darbu!

Kā “Facebook” ierakstā norāda vietējais iedzīvotājs Ģirts, dodoties pastaigā ar savu takšu puiku viņš nesen saticis Visvaldi, kurš arī līdz šim vedis ārā savus četrkājainos draugus. Sirmais kungs vaļsirdīgi izstāstījis, ka viņa abi taksīši pirms dažām nedēļām ar neilgu intervālu devušies citos medību laukos un pauda vēlmi uzņemties rūpes par sunīti.

“Visvaldis nebija saskābis, dzīvē tā notiekot, taču sāpe par to, ka večuks nevar dabūt sev jaunu draugu, esot izmeklējies, taču nekā…” raksta Ģirts, aicinot atsaukties kādu, kurš varētu piedāvāt takšu kucēnu. Vēlams 30 kilometru rādiusā no Jelgavas. “Ja kāds, izlasot šo, tomēr var kaut kā palīdzēt, tad droši uzraksti,” aicina Ģirts.

TOP komentāri

 • daugmale
  +1 +1 0

  daugmale

  V ai šitas nav tas pats raidījums, kas vecai tantei uz meža mājām Tukuma pusē ar vērienu kaķi aizveda? Tante aizgāja uz pansionātu, kaķis viens pats palika meža vidū. Tad labais raidījums nebrauca vis glābt, lai tik mirst nost vai lapsas kaķīti apēd. Tāpēc beidziet ākstīties ar savu labdarību!!!!!
 • Kitija
  +1 +1 0

  Kitija

  Kā tad, vecam vīram kucēnu!!!! Kuram priekšā garš mūžs - kas notiks, ja suns pārdzīvos saimnieku? Pilna pasaule ar dzīvniekiem, kurus grib nogalināt, jo saimnieks miris....
 • Ince
  +1 +1 0

  Ince

  Ķepu ķepā, patversmē , adopciju gaida takšu puisis, 8 gadi. Sludinājums atrodams ss.lv. Nez vai prātīgi onkam gados ņemt kucēnu, varbūt prātīgāk dot mājas un mīlestību kādam sunim vidējos gados.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl