9 komentāri
Vīrietim asaras acīs, un Rīgas autoostā viņš meklē mājas šiem mazajiem brīnumiem
Avots: Facebook

Kāds vīrietis ar asarām acīs Rīgas autoostā meklē mājas septiņiem burvīgiem kucēniem. Lieki piebilst, ka savās mājās visus septiņus brīnumiņus viņš nevar paturēt, tādēļ cer, ka pieteiksies labi saimnieki, kuri šos kucēnus sauks par savējiem.

Vīrieti autoostā pamanīja kāda cita “braucēja”, kura viņu uzrunāja un noskaidroja viņa stāstu.

“Stāsts sākās ar to, ka stāvu Rīgas autoostā un gaidu autobusu, bet pretī man stāv izmisis vīrietis, un es redzu, ka viņš noteikti vienkārši negaida autobusu. Mana sirds ilgi neļāva vienkārši stāvēt un klusēt, jo viņa rokās gulēja pavisam mazs kucēns. Sākot sarunu ar vīrieti… Jā, tiešām viņš nestāvēja tāpat vien…” vēstīts “Facebook” ierakstā.

Viņa noskaidroja, ka vīrietis ir no Cēsīm, un viņam mājās ir septiņi šādi brīnumiņi, kuri meklē savus nākamos saimniekus, jo vīrietis nevar paturēt viņus.

“Ticu Facebook spēkam, ka mēs varam palīdzēt, jo pats vīrietis man teica, ka šim visam nav jēgas, ka neviens sludinājums nelīdzot. Bet es apsolīju viņam, ka palīdzēšu!” teikts Facebook ierakstā.

Vīrieša tālrunis:  27600566 (Žanis).

TOP komentāri

 • redule
  +13 +11 -2

  redule

  Nu un ka naudu prasa? pietiekoši par velti izdalītie pēctam tiek pamesti. Ierauga mazu mīļu kucēnu un paņem. suņuks paaugas un nevienam vairs nav vajadzīgs. Bet ja par naudu- tad vismaz 3x apdomā pirms paņem. Anglijā pat parastus bezšķirnes kaķēnus tirgo no 30-100paundiem. Un cilvēki arī pērk, un atbildības sajūta lielālāka...
 • B.

  B.

  Par sterilizāciju neko nav dzirdējis? Naudiņa nav? Un braukšana uz Rīgu par velti sanāk? Un tad dažiem baisie brīnumi, ka cilvēki iestājas pret bezatbildīgu pavairošanu un dāļāšanu tam, kas nāks pretī, ka tik ņem. Murgs.
 • elina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl