Komentāri
Vienas dienas laikā cilvēki publicējuši vairāk nekā 2000 “selfiju” ar mājdzīvniekiem

Vienas dienas laikā labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo ietvaros sociālajos tīklos tika ievietoti 2000 lietotāju “selfiji” ar saviem mājdzīvniekiem. Kampaņa tika sākta otrdien, 4. oktobrī, aicinot sabiedrību dalīties ar bildēm, uzņemtām kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru sociālajos tīklos ievietoto bildi ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei Labās mājas, informē akcijas organizatori.

Labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo sadarbībā ar Juglas dzīvnieku patversmi Labās mājas norisinās jau trešo gadu, katru reizi ziedojumu novirzot konkrētam, patversmei aktuālam mērķim. Šogad ziedojums 4000 eiro apmērā tika vākts 140 kaķēniem, kas šā gada vasarā nonāca patversmes aprūpē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs ik dienu izjūtam, cik nozīmīgs ir cilvēciskums un vēlme darīt labos darbus. Patversmē vienmēr esam pateicīgi jebkāda veida palīdzībai – vai tas ir naudas ziedojums, barība un granulas, vai arī tā ir cilvēku labā griba paņemt pie sevis un nodrošināt mājas kādam no mūsu mazajiem brāļiem. Bet spilgtākās emocijas izjūt tieši tie, kas paši spēj palīdzēt, jo apziņa, ka varam ne tikai ņemt, bet arī dalīties, ir nenovērtējama. No sirds pateicos ikvienam, kas iesaistījās kampaņā #laiBigbankZiedo un sniedza mums tik nepieciešamo atbalstu,” saka patversmes ”Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Šogad ziedojuma apmērs tika palielināts līdz maksimālai ziedojuma summai 4000 eiro apmērā, taču, pateicoties sociālo tīklu lietotāju aktivitātei, šī summa tika savākta jau vienas dienas laikā.

Skaties FOTO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl