Komentāri
Vienas dienas laikā cilvēki publicējuši vairāk nekā 2000 “selfiju” ar mājdzīvniekiem

Vienas dienas laikā labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo ietvaros sociālajos tīklos tika ievietoti 2000 lietotāju “selfiji” ar saviem mājdzīvniekiem. Kampaņa tika sākta otrdien, 4. oktobrī, aicinot sabiedrību dalīties ar bildēm, uzņemtām kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru sociālajos tīklos ievietoto bildi ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei Labās mājas, informē akcijas organizatori.

Labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo sadarbībā ar Juglas dzīvnieku patversmi Labās mājas norisinās jau trešo gadu, katru reizi ziedojumu novirzot konkrētam, patversmei aktuālam mērķim. Šogad ziedojums 4000 eiro apmērā tika vākts 140 kaķēniem, kas šā gada vasarā nonāca patversmes aprūpē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs ik dienu izjūtam, cik nozīmīgs ir cilvēciskums un vēlme darīt labos darbus. Patversmē vienmēr esam pateicīgi jebkāda veida palīdzībai – vai tas ir naudas ziedojums, barība un granulas, vai arī tā ir cilvēku labā griba paņemt pie sevis un nodrošināt mājas kādam no mūsu mazajiem brāļiem. Bet spilgtākās emocijas izjūt tieši tie, kas paši spēj palīdzēt, jo apziņa, ka varam ne tikai ņemt, bet arī dalīties, ir nenovērtējama. No sirds pateicos ikvienam, kas iesaistījās kampaņā #laiBigbankZiedo un sniedza mums tik nepieciešamo atbalstu,” saka patversmes ”Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Šogad ziedojuma apmērs tika palielināts līdz maksimālai ziedojuma summai 4000 eiro apmērā, taču, pateicoties sociālo tīklu lietotāju aktivitātei, šī summa tika savākta jau vienas dienas laikā.

Skaties FOTO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl