Komentāri
Vau, vau! Divi kucēni, kuri dienās izaugs par brašiem mājas sargiem, meklē saimniekus
Foto: Facebook / Ulubele

Divi kucēni, kuri dienās izaugs par brašiem mājas sargiem meklē savus īstos cilvēkus. Dzīvnieku patversme “Ulubele” aicina iepazīties ar suņukiem!

Kā teikts patversmes “Ulubele” paziņojumā “Facebook”, no 6. līdz 9. aprīlim mazā melnā kucēnu meitenīte un trīskrāsu kucēnu puika gaida ikvienu Rāmavas Izstāžu kompleksa “Ulubeles” stendā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi mazie žiperi lūkojas pēc atbildīgiem saimniekiem. Kucēni izaugot būs lieliski kompanjoni ikdienā un kārtīgi jūsu sētas vai saimniecības sargi.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl