2 komentāri
Varbūt kāds var parūpēties par šo Āgenskalna kaķi? Pūžņojošas acis, iekaisusi austiņa – minkam ļoti vajag mājas
Avots: Labi dzīvot Āgenskalnā / Facebook

Āgenskalna iedzīvotāji nespēj palikt vienaldzīgi, pie Melnsila ielas “Maxima” veikala redzot skaistu, taču nu jau slimot sākušu kaķi.

“Izskatās, ka ir pieejams kaķis :( Pirms dažām dienām, kad posos komandējumā, “mētājās” aiz Melnsila ielas “Maxima”. Šodien joprojām ir tur. Skaistas, zilas, taču pūžņojošas acis, ap vienu ausi veidojas iekaisums – tas ir tas, ko paguvu pamanīt. Katrā ziņā nešķiet, ka ir apkopts, kādam dikti vajadzīgs mīlulis. Ļoti draudzīgs nav, drīzāk sevī ierāvies. Varbūt kādam vaig kaķis? Vai varbūt te ir kāds, kas ir piešāvies viņu glābšanā?” vēsta Facebook ieraksts grupā āgenskalniešiem “Labi dzīvot Āgenskalnā”.

Avots: Labi dzīvot Āgenskalnā / Facebook

TOP komentāri

 • Meg
  0 0 0

  Meg

  Mārupes.ielā pazudusī ir kaķene, šeit cilvēki,kas mēģinājuši pielabināties kakim,saka,ka tas esot runcis. Protams,neņemos apgalvot 100 procenti par citu cilvēku teikto..Plusā Mārupes ielas kaķenes sludinājuma tekstā minēts,ka ir info,ka.nokļuvusi patversmē un tad adoptēta uz Ķekavas rajona pusi.Tā kā viņi mēģina atrast tos,kas adoptējuši.
 • bobis
  0 0 0

  bobis

  dzivniekupolicija.lv meklē Mārupes ielā pazudušu siāmieti kopš 25.04.2017.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl