3 komentāri
Vairosim labestību! Šis pozitīvais taksītis ļoti cer sastapt savus īstos cilvēkus

Bez mājām palicis kāds ļoti pozitīvs un draudzīgs suņuks, ar cerību nonākt pie jaukiem saimniekiem. Vai zini kādu, kurš vēlētos uzņemties rūpes? Nodod šo ziņu tālāk, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā norādīts Ķepu-ķepā Facebook lapā, tas ir marmora takša jauktenis aptuveni sešus gadus vecs, kas ir papildinājis adopciju gaidošo suņuku pulku.

Taksītis ir spējīgs ar visiem. Draudzīgs ar bērniem un labprāt ar tiem padauzīsies. Kaķi viņu nekaitina. Taksītim piemīt intelekts, atjautība un būs Jums uzticības paraugs, teikts Ķepu-ķepā izplatītajā ziņā.

Foto

TOP komentāri

 • katja
  +2 +2 0

  katja

  un" trucigie'-pudeles netuksotu,bet gan maiziti iegadatos,un kas notiek svetku dienas-veikalos neieiet,tie ir parpilditi cilveku,un kadus grozus-ratinu saperk,par ko jus runajat???dzivnieks atkarigs no cilveka,un vini ir vainigi pie ta,ka patversmes ir parpilditas-cilveku bezatbildibas del
 • katja
  +2 +2 0

  katja

  kas attiecas uz pakam,tie pasi trucigie,izmet pakas mistkastes,un retais ed ,to-ka vini pasi sauc-par bomzigo edienu.nevajag parspilet,kada tauta ir truciga,trucigie neturetu pa vairakam masinam un dzivokliem,un nepirktu galu pa 5euro

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl