Vai atceries mazos “lācēnus”, kas meklēja mājas? Divi jau aizbraukuši pie saimniekiem, bet pārējie “savējos” gaida…

1 komentārs
Vai atceries mazos “lācēnus”, kas meklēja mājas? Divi jau aizbraukuši pie saimniekiem, bet pārējie “savējos” gaida…

Sestdien, 14. janvārī, mājās aizbrauca divi Lācēni, kuri mājās tiks pie vārdiņiem Greta un Robis! “Lai Jums laba dzīve, mazie!” vēl dzīvnieku patversme Labās mājas Juglā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – patversmē pēdējās grūtniecības dienās nonākusi suņu mamma, kurai turpat piedzimuši kucēni.

”Nelielā auguma sunenīte Lācīte kopā ar vēl vienu sunīti un minci tika pārdoti kopā ar māju. Jaunie īpašuma saimnieki kādu laiku svešos dzīvniekus akceptēja, līdz pārdomāja, un tā visi nokļuva patversmē (Lācīte pēdējās grūsnības dienās), kur 25. novembrī Lācītei piedzima trīs Lācītes un četri Lācēni. Mazie izaugot būs neliela auguma. Gan suņuku tētim, gan mammītei ir raksturīga iezīme – viņi smaida – jā, jā, tiešām smaida, atiešot zobiņus smaidā, un kas to lai zina varbūt šāda iezīme arī iedzimst,” rakstīts patversmes ”Labās mājas” paziņojumā.

Ja vēlies kādu no patversmē palikušajām Lācītēm vai Lācēniem saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto

1 komentārs