“Ulubeles” Princese – šī dzīvespriecīgā suņu dāma ļoti cer sastapt kādu, kurš parūpēsies

Pievienot komentāru
“Ulubeles” Princese – šī dzīvespriecīgā suņu dāma ļoti cer sastapt kādu, kurš parūpēsies
Foto: Laima Ozola / Ulubele / Facebook

Patversmē “Ulubele” mitinās suņu meitene vārdā Princese, kura būtu pelnījusi nonākt mājās pie cilvēkiem, kuri viņi mīlēs un lolos. Varbūt tu zini kādu, kurš plāno “adoptēt” sunīti? Padalies ar ziņu un, iespējams, tā sasniegs dzirdīgas ausis.

Patversme sunīti raksturo šādi: “Ulubeles Princese – kaut arī pasē rakstīts, ka ir apmēram seši-septiņi gadi, šī VAS tipa suņu dāma vēl aizvien ir ļoti aktīva un dzīvespriecīga. Pastaigu laikā acis mirdz un ir gatava iesaistīties ar tevi jebkurā spēlē kas sniedz prieku. Tā teikt – īsts mīļuma iemiesojums.

Zems žogs Princesei nebūs šķērslis, bet tikai tad, ja otrpus žogam pamanīs cilvēku. Kāpēc tā? Jo Princese ļoti alkst cilvēku uzmanību. Citu iemeslu pēc nebūs vēlme žogu pievarēt. Mūsu acīs Princese ir simpātiska dāma, bet kaut kādu iemeslu dēļ cilvēki viņai paiet garām. Līdz ar to viņa vēl joprojām gaida savu cilvēku patversmē. Bet dienā, kad pa “Ulubeles” vārtiem ienāks cilvēks, kurš viņu novērtēs pēc rakstura, nevis izskata, viennozīmīgi taps jauns un skaists stāsts: par laimīgu suni un laimīgu saimnieku!

Princese sadzīvotu gan ar jauniešiem, gan ar vecāka gada gājuma cilvēkiem. Labi satiek ar citiem dzīvniekiem, ir draudzīga un nosvērta. Kurš gan kādreiz nav sapņojis par savu lauku viensētu ar zvilnēšanu saulē, vai pat saimnieka dīvānā!”

Ja vēlies uzņemties rūpes par patversmē mītošo suņuku, sazinies ar patversmi “Ulubele” un brauc ciemos iepazīties.