Suņu vīriņš Dadzis vēlas doties mājās pie mīlošiem saimniekiem. Palīdzēsim tam notikt!

1 komentārs
Suņu vīriņš Dadzis vēlas doties mājās pie mīlošiem saimniekiem. Palīdzēsim tam notikt!
Foto: Facebook / Ulubele

Suņuks vārdā Dadzis patversmē “Ulubele” nonācis jau vairākkārt, taču savus īstos cilvēkus viņam tā arī nav izdevies atrast. Varbūt šoreiz? 

Dadzis ir maza auguma, ļoti nosvērts, mierīgs un draudzīgs suņu vīriņš, un kā savā “Facebook” lapā raksta “Ulubeles” cilvēki, viņš patversmē nonācis jau neskaitāmas reizes.

“Ļoti vēlamies, lai Dadzītis beidzot atrastu sev cienīgas mājas, kur pavadīt savas vecumdienas. Laiks pielikt punktu klaiņotāja dzīvei. Savos astoņos gados suņu vīriņš lielāko daļu pavadījis pie ķēdes. Pastaigu laikā solīdi iet pie pavadas, bet, ja vēlēsies mazliet paskriet, tad Dadzis noteikti tev neatteiks un izskries līkumu kopā ar tevi. Ja tu baidies, ka nesadzīvos ar kādu jau esošu mājas mīluli, tad uztraukumam nav pamata – Dadzis labi satiek ar citiem suņiem. Arī ar kaķiem nav problēmu. Līdz šim pieradis dzīvot gan iekšā, gan ārā,” raksta patversme.

Ja vēlies iepazīties ar Dadzi, atbrauc ciemos uz “Ulubeli”. Suņukam pienākas ”Zelta veselības polise”, kas nozīmē “Ulubeles” nodrošinātu vai apmaksātu dzīvnieka veterināro aprūpi līdz pat mūža beigām.