Suņu puika Doriss ļoti cer nonākt pie labiem cilvēkiem… Aicinām palīdzēt!

0 Komentāru
Suņu puika Doriss ļoti cer nonākt pie labiem cilvēkiem… Aicinām palīdzēt!

Dzīves līkloči uz patversmi aizveduši suņu puiku vārdā Doriss, kurš cer nonākt mājās pie kāda, kas spēs par viņu parūpēties. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes? Padalies ar šo ziņu un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim atrast suņukam jaunus saimniekus.

Ja ticēt suņa nodevējģimenei patversmē, tad melnbaltais mazā auguma rējējpuika šī gada agrā pavasarī atrasts Rīgā, pie Bauskas ielas apļa netālu no pagrieziena uz Valdlaučiem un, nemēģinot atrast saimnieku, paturēts sev, jo smukiņš, maziņš, bērniem patika.

Iedzīvojoties šunelis atklājies kā ļoti rējīgs un arī reizēm rūcelīgs pret bērniem, tāpēc no viņa bija jātiek vaļā. Vienīgais, kuram sākās asaru plūdi saprotot, ka suņuks tiks atstāts patversmē, bija šīs ģimenes mazais puika. Patversmē novērots, ka Doriss, ja ko vēlas, tad tiešām savu cenšas panākt, uzstājīgi prasot, proti, rejot, bet agresijas gan nekādas. Piemērots aktīviem ļaudīm, kas suni labprāt arī paskolos; tikai dzīvošanai iekštelpās.

Ja vēlies Dorisu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

0 Komentāru