Komentāri
Suņu meitene Zemene savā dzīvē ir pārcietusi nepatīkamus brīžus. Dzīvnieku draugi aicina palīdzēt!
Foto: Facebook / DZAB Ķepu-ķepā

Suņu meitenīte vārdā Zemene ir piedzīvojusi nepatīkamus brīžus un Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ķepu-ķepā” meklē viņai gādīgus saimniekus. Vai zini kādu, kurš varētu pieņemt sunīti savā ģimenē? Padalies ar šo ziņu citiem!

Sešus gadus jaunā suņu meitene dzīvnieku draugu raksturojumā pēc izskata ir “mūžīgais kucēns”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ļoti mīļa un draudzīga pret cilvēku, bet diemžēl ar citiem dzīvniekiem Zemene sadzīvot nevēlas. Patīk bērni. Zemenei ir psihosomatiskā trauma. Viņa savā dzīvē ir piedzīvojusi to, ka nav pieejams ūdens. Tā dēļ viņa gandrīz zaudēja savu dzīvību, tāpēc Zemenes ūdens patēriņš šobrīd ir lielāks kā normālam sunim, un jaunajam saimniekam ir jārēķinās, ka Zemenes piekļuvi ūdenim ir jānormē. Būs lielisks suns cilvēkam, kurš dienas lielāko daļu pavada mājās, jo Zemenei tik ļoti gribas kompāniju un mīlestību,” rakstīts dzīvnieku biedrības “Facebook” lapā.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl