Komentāri
Sunītei Džennai ir nepieciešams steidzams atbalsts pēc ķepas amputācijas. Patversme lūdz palīdzību!
Foto: Facebook / Labās mājas

Pārdzīvojusi baisu avāriju un bezatbildīgu cilvēku attieksmi suņu meitenei vārdā Dženna ir nepieciešams finansiāla palīdzība sunītes operācijai. Patversme “Labās mājas” aicina palīdzēt.

“Džennas priekšķepas amputācijas un pēcoperācijas rehabilitācijas izmaksas ir 280 eiro. Māņticības jeb piesardzības dēļ pirms operācijas palīdzību nelūdzām. Arī patversmes sadarbības ķirurgs šoreiz rēķinu teicās piestādīt tikai pēc tam, kad būs pārliecība: operācija ne tikai veiksmīgi izdevusies, bet arī suns spēs šādi dzīvot. Šobrīd priecīgi ziņojam: Dženna dzīvos! Ir pieradusi, iemācījusies noturēt līdzsvaru, šuves dzīst, sāpju nav. Visa dzīve tagad priekšā! Tikai tas rēķins 280 eiro apmērā vēl mūsu saista ar pagātni…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vari palīdzēt mums norēķināties ar dakteriem par Džennas operāciju un rehabilitāciju – lūdzu! Mēs ar Džennu kopā esam jau teju 5 mēnešus un būsim tik ilgi, līdz kāda ģimene nebīsies vilkveidīgo skaistulīti un mīlulīti, kurai šobrīd jau 9-10 mēneši, iemīļot tik pat cieši, cik mēs, nebīstoties, ka Džennai tikai trīs ķepas. Starp citu, viena ģimene apsvēra Džennas adopciju, tomēr virsroku guva apziņa, ka suns-invalīds var prasīt vairāk, nekā viņi vēlētos vai spētu dzīvniekam sniegt…” raksta parversme.

Patversmes “Labās mājas” norēķinu rekvizīti:
Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa
“Citadele banka” : LV66PARX0000575561012
”Swedbank”: LV95HABA0551003865018
PayPal konts: Paypal@patversme.lv

Lasi vēl