Komentāri
Sunenīte ir bailīga, tāpēc šis ir dzīvības un nāves jautājums. Sema aizmukusi no jaunajām mājām
Labās mājas Juglā

“Mūsu patversmes sunenīte ir bailīga un līdz ar to viņai tas ir dzīvības un nāves jautājums! Pazudusi nesen no patversmes adoptēta sunenīte!” – vēsta ieraksts Dzīvnieku patversmes “Labās mājas Juglā” Facebook lapā.

Sema pazudusi Inčukalna novada Kļavās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Otrdien, 23. maijā, Sema aizmuka no jaunajām mājām. Sema ir diezgan bailīga sunenīte un, iespējams, svešiniekiem klāt nenāks,” vēsta dzīvnieku draugi.

Ja jums ir jebkāda informācija par Semu vai esat kaut kur viņu manījuši, lūdzu, uzreiz sazinieties ar patversmi pa tālr.: 24822206 (jebkurā diennakts laikā), 26617636.

Bailīgā Sema, kuru izmisīgi cer atrast un nogādāt mājās:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl