Komentāri
Sunenīte ir bailīga, tāpēc šis ir dzīvības un nāves jautājums. Sema aizmukusi no jaunajām mājām
Labās mājas Juglā

“Mūsu patversmes sunenīte ir bailīga un līdz ar to viņai tas ir dzīvības un nāves jautājums! Pazudusi nesen no patversmes adoptēta sunenīte!” – vēsta ieraksts Dzīvnieku patversmes “Labās mājas Juglā” Facebook lapā.

Sema pazudusi Inčukalna novada Kļavās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Otrdien, 23. maijā, Sema aizmuka no jaunajām mājām. Sema ir diezgan bailīga sunenīte un, iespējams, svešiniekiem klāt nenāks,” vēsta dzīvnieku draugi.

Ja jums ir jebkāda informācija par Semu vai esat kaut kur viņu manījuši, lūdzu, uzreiz sazinieties ar patversmi pa tālr.: 24822206 (jebkurā diennakts laikā), 26617636.

Bailīgā Sema, kuru izmisīgi cer atrast un nogādāt mājās:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl