Steidzami! Pēc saimnieka nonākšanas slimnīcā Rūdim un vēl vairākiem minčiem tiek meklētas jaunas mājas

4 komentāri
Steidzami! Pēc saimnieka nonākšanas slimnīcā Rūdim un vēl vairākiem minčiem tiek meklētas jaunas mājas
Foto: Facebook / Kristīne Rutule

Izmest uz ielas vai iemidzināt – šādas izvēles priekšā ir kāda iedzīvotāja, kura “mantojumā” no kaimiņa pirms viņa došanās uz slimnīcu saņēmusi vairākus kaķus.

Kā savā vēstulē norāda iedzīvotāja, viņas kaimiņš, vecs vīrs, visu savu mūžu rūpējās par ielas kaķiem un vairākiem no tiem devis mājas. Vīrietis dzīvoja viens ar deviņiem kaķiem, tomēr oktobrī viņam radušās veselības problēmas, kā rezultātā sirmgalvis nokļuvis slimnīcā.

“Īsi pirms slimnīcas viņš asarām acīs lūdza manu palīdzību atrast viņa kaķiem jaunas mājas, jo, lai cik smagi viņam nebūtu, apzinājās, ka pēc slimnīcas viņš par tiem vairs nevarēs parūpēties,” raksta iedzīvotāja.

Kamēr vecais vīrs gulēja slimnīcā, viņa ģimene paziņoja, ka vīrieša dzīvoklis nekavējoties ir jāatbrīvo no kaķiem. No radiniekiem izskanēja ultimāts – vai nu izmest uz ielas, vai iemidzināt.

“Rodoties tādai bezizejas situācijai, man neatlika nekas cits, kā visus deviņus kaimiņa kaķus ņemt pie sevis, kaut reāli vietas nebija (..). Skaidrs, ka tas bija īslaicīgs risinājums, lai paglābtu viņus no drošas nāves. Taču ilgtermiņā septiņi mani mājdzīvnieki, kā arī n-tie kaimiņa kaķi – tas nav saprātīgi,” raksta iedzīvotāja.

Ikviens, kurš varētu paņemt savā aizbildniecībā kādu no kaķiem, ir aicināts zvanīt Kristīnei uz numuru 26447804, vai arī rakstīt e-pastā: [email protected]

4 komentāri