Komentāri
Šis mīlīgais runčuks meklē sev gādīgus saimniekus. Neesi vienaldzīgs!
Foto: Facebook / Linda Novicka

Mīlīgs bobteila šķirnes runčuks mitinās patversmē “Ulubele”, taču ļoti cer nonākt mājas pie mīlošiem saimniekiem. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes? Padalies ar šo ziņu!

Kā vēstīts patversmes “Facebook” lapā, septiņus gadus vecais bobteils, kastrēts runčuks, meklē atbildīgus saimniekus bez citiem kaķiem. Kaķu puika tiek raksturots kā ļoti mīļš pret cilvēkiem, tomēr viņam netīk citi sugas brāļi. Potenciālie saimnieki ir aicināti atbildīgi izvērtēt savas iespējas dot mājas kaķim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runčuks ir pieejams adopcijai patversmē “Ulubele” – tās darba laiks ir no plkst. 10.00 līdz 17.00 katru dienu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl