Komentāri
Šis mīlīgais runčuks meklē sev gādīgus saimniekus. Neesi vienaldzīgs!
Foto: Facebook / Linda Novicka

Mīlīgs bobteila šķirnes runčuks mitinās patversmē “Ulubele”, taču ļoti cer nonākt mājas pie mīlošiem saimniekiem. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes? Padalies ar šo ziņu!

Kā vēstīts patversmes “Facebook” lapā, septiņus gadus vecais bobteils, kastrēts runčuks, meklē atbildīgus saimniekus bez citiem kaķiem. Kaķu puika tiek raksturots kā ļoti mīļš pret cilvēkiem, tomēr viņam netīk citi sugas brāļi. Potenciālie saimnieki ir aicināti atbildīgi izvērtēt savas iespējas dot mājas kaķim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runčuks ir pieejams adopcijai patversmē “Ulubele” – tās darba laiks ir no plkst. 10.00 līdz 17.00 katru dienu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl