5 komentāri
Sirsnīgā sunenīte Hanna pēkšņi izrādījusies nevienam nevajadzīga… Patversme aicina palīdzēt!

Suņu meitene Hanna ir kļuvusi nevienam nevajadzīga un nonākusi patversmē… Vai tu esi domājis par mājas mīluļa “adoptēšanu” savā ģimenē, vai arī zini kādu, kurš vēlētos uzņemties par nelaimē nonākušo sunīti? Dalies ar šo ziņu un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim viņai atrast jaunas mājas.

Sunenīte kļuva lieka, jo ģimenē it kā gaidāma bērniņa piedzimšana… Sunenīte ir sirsnīga, aktīva, komunikabla draiskule augumā līdz vidējam izmēram. Labprāt skolosies suņu gudrībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Hannu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • beverina
  +5 +5 0

  beverina

  Es drizak nosauktu par kuci vai kunas delu tos ieprieksejos saimniekus kas panem un pec laika nodod suntiti. un vai var ceret ka vini miles ari savu bērnu?
 • lauksaimniece
  +3 +3 0

  lauksaimniece

  Visiem suņu,kaķu un dzīvnieku pārdevējiem silti iesaku,pārdodot savu mīluli,pirms noticis darījums,paņemiet no nākošajiem saimniekiem parakstu,kur jaunais īpašnieks uzņemas rūpes un pilnu atbildību par iegādāto dzīvībiņu,par ko apliecina ar parakstu un saviem pases datiem.Tai bezatbildībai reiz jādara gals.
 • Melita
  +2 +2 0

  Melita

  Pareizi! Gatavie riebekļi! Tad nevajag suni ņemt, ja negrib par viņu rūpēties. Tādus riebekļus vajag publiski izķengāt pa visu internetu un TV. Kur tādi neģēļi rodas??? Un tādus, kuri bezatbildīgi vaišļo nevienam nevajadzīgus kucēnus, un tad tos ar vieglu roku izdala pa labi un kreisi, - arī jāsoda administratīvi. Nu jau tā brīvā Latvija ir 25 gadus, bet cietsirdīgi dzīvnieku spīdzinātāji papilnam. Manā bērnībā un skolas gados (50...60 gadi) visos apkārtējos pagastos nekad neredzēju klaiņojošus bezsaimnieka suņus vai kaķus. Gandrīz katrā lauku mājā bija 1 vai pat 3 suņi un arī 2...3 kaķi, bet ne jau vesela ferma. Katrs saimnieks apzinājās, cik dzīvnieku varēs turēt. Jāpiezīmē, ka toreiz nebija modē suņus un kaķus kastrēt un sterilizēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl