5 komentāri
Sirsnīgā sunenīte Hanna pēkšņi izrādījusies nevienam nevajadzīga… Patversme aicina palīdzēt!

Suņu meitene Hanna ir kļuvusi nevienam nevajadzīga un nonākusi patversmē… Vai tu esi domājis par mājas mīluļa “adoptēšanu” savā ģimenē, vai arī zini kādu, kurš vēlētos uzņemties par nelaimē nonākušo sunīti? Dalies ar šo ziņu un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim viņai atrast jaunas mājas.

Sunenīte kļuva lieka, jo ģimenē it kā gaidāma bērniņa piedzimšana… Sunenīte ir sirsnīga, aktīva, komunikabla draiskule augumā līdz vidējam izmēram. Labprāt skolosies suņu gudrībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Hannu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • beverina
  +5 +5 0

  beverina

  Es drizak nosauktu par kuci vai kunas delu tos ieprieksejos saimniekus kas panem un pec laika nodod suntiti. un vai var ceret ka vini miles ari savu bērnu?
 • lauksaimniece
  +3 +3 0

  lauksaimniece

  Visiem suņu,kaķu un dzīvnieku pārdevējiem silti iesaku,pārdodot savu mīluli,pirms noticis darījums,paņemiet no nākošajiem saimniekiem parakstu,kur jaunais īpašnieks uzņemas rūpes un pilnu atbildību par iegādāto dzīvībiņu,par ko apliecina ar parakstu un saviem pases datiem.Tai bezatbildībai reiz jādara gals.
 • Melita
  +2 +2 0

  Melita

  Pareizi! Gatavie riebekļi! Tad nevajag suni ņemt, ja negrib par viņu rūpēties. Tādus riebekļus vajag publiski izķengāt pa visu internetu un TV. Kur tādi neģēļi rodas??? Un tādus, kuri bezatbildīgi vaišļo nevienam nevajadzīgus kucēnus, un tad tos ar vieglu roku izdala pa labi un kreisi, - arī jāsoda administratīvi. Nu jau tā brīvā Latvija ir 25 gadus, bet cietsirdīgi dzīvnieku spīdzinātāji papilnam. Manā bērnībā un skolas gados (50...60 gadi) visos apkārtējos pagastos nekad neredzēju klaiņojošus bezsaimnieka suņus vai kaķus. Gandrīz katrā lauku mājā bija 1 vai pat 3 suņi un arī 2...3 kaķi, bet ne jau vesela ferma. Katrs saimnieks apzinājās, cik dzīvnieku varēs turēt. Jāpiezīmē, ka toreiz nebija modē suņus un kaķus kastrēt un sterilizēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl