2 komentāri
Sikspārnīte skumst patversmē un ļoti vēlas nonākt mājās. Palīdzēsim!
Foto: Facebook / Jevgenijs Maslovskis Photography

Atrasta klaiņojam pa Zolitūdi bez kakla siksnas, dzīvnieku patversmē “Ulubele” nonākusi suņu meitene vārdā Sikspārnīte. Vai zini kādu, kurš vēlētos pieņemt savās mājās mierīgo un draudzīgo sunīti? Padalies ar šo ziņu un palīdzi tai sasniegt dzirdīgas ausis.

Sikspārnīte ir aptuveni 5-6 gadus veca, vidēja auguma suņu dāma. Patversme viņu raksturo kā ļoti mierīgu, nosvērtu, klusu un draudzīgu. Sunenītei patīk lēnas, nesteidzīgas pastaigas un cilvēka kompānija, tāpat viņa labi satiek ar citiem “astaiņiem”. Sikspārnīte būs piemērota ikvienam, tai skaitā ģimenēm ar maziem bērniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa tika atrasta 2017. gada 16. februārī, viena pati klaiņojam pa Zolitūdi bez kakla siksnas. Sunītei ir nereģistrēts mikročips, kas līdz ar to ir pilnīgi bezjēdzīgs – viņas saimnieku noskaidrot nav iespējams. Diemžēl līdz šim neviens arī patversmē nav meklējis… Sikspārnīte ir klīniski vesela, vakcinēta, mikročipota un sterilizēta.

TOP komentāri

 • ome
  0 0 0

  ome

  tas ir pirmais priekšnoteikums, lai mājās nebūtu neviens negatīvi noskaņots pret viņu.Ja visi nepiekrīt, nedrīkst ņemt.
 • aigars
  0 0 0

  aigars

  es vinju panjemshu bet man nav maaju :( kur vinju miiless visi bet tikai es :((

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl