Sikspārnīte skumst patversmē un ļoti vēlas nonākt mājās. Palīdzēsim!

2 komentāri
Sikspārnīte skumst patversmē un ļoti vēlas nonākt mājās. Palīdzēsim!
Foto: Facebook / Jevgenijs Maslovskis Photography

Atrasta klaiņojam pa Zolitūdi bez kakla siksnas, dzīvnieku patversmē “Ulubele” nonākusi suņu meitene vārdā Sikspārnīte. Vai zini kādu, kurš vēlētos pieņemt savās mājās mierīgo un draudzīgo sunīti? Padalies ar šo ziņu un palīdzi tai sasniegt dzirdīgas ausis.

Sikspārnīte ir aptuveni 5-6 gadus veca, vidēja auguma suņu dāma. Patversme viņu raksturo kā ļoti mierīgu, nosvērtu, klusu un draudzīgu. Sunenītei patīk lēnas, nesteidzīgas pastaigas un cilvēka kompānija, tāpat viņa labi satiek ar citiem “astaiņiem”. Sikspārnīte būs piemērota ikvienam, tai skaitā ģimenēm ar maziem bērniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem.

Viņa tika atrasta 2017. gada 16. februārī, viena pati klaiņojam pa Zolitūdi bez kakla siksnas. Sunītei ir nereģistrēts mikročips, kas līdz ar to ir pilnīgi bezjēdzīgs – viņas saimnieku noskaidrot nav iespējams. Diemžēl līdz šim neviens arī patversmē nav meklējis… Sikspārnīte ir klīniski vesela, vakcinēta, mikročipota un sterilizēta.

TOP komentāri

 • ome
  0 0 0

  ome

  tas ir pirmais priekšnoteikums, lai mājās nebūtu neviens negatīvi noskaņots pret viņu.Ja visi nepiekrīt, nedrīkst ņemt.
 • aigars
  0 0 0

  aigars

  es vinju panjemshu bet man nav maaju :( kur vinju miiless visi bet tikai es :((

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl