Komentāri
Šie patversmes minči ļoti cer uz Ziemassvētku brīnumu… Ļausim tam notikt!

Dzīves līkloču dēļ vairāki patiešām skaisti minkas ir nonākuši patversmē. Svētku gaidas ir īstais brīdis, kad paveikt kādu labu darbu, tāpēc Slokas patversme aicina “adoptēt” sev mājas mīluli.

Mīlīgie minkas palīdzēs atrast mieru, radīs prieku mājās, kā arī sasildīs garajos ziemas vakaros. Kaķīši ir ļoti noilgojušies pēc kāda, kas par viņiem parūpēsies un pieņems savās mājās kā pilntiesīgus ģimenes locekļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja arī tu esi domājis par mājdzīvnieka “adopciju” vai arī zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes, brauc ciemos uz Slokas patversmi vai arī nodod šo ziņu tālāk. Pavisam iespējams, ka, pateicoties tai, mēs kopā spēsim padarīt svētku laiku priecīgāku vismaz kādam no šiem kaķiem. Vairāk uzzini šeit.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl