Komentāri
Šie patversmes minči ļoti cer uz Ziemassvētku brīnumu… Ļausim tam notikt!

Dzīves līkloču dēļ vairāki patiešām skaisti minkas ir nonākuši patversmē. Svētku gaidas ir īstais brīdis, kad paveikt kādu labu darbu, tāpēc Slokas patversme aicina “adoptēt” sev mājas mīluli.

Mīlīgie minkas palīdzēs atrast mieru, radīs prieku mājās, kā arī sasildīs garajos ziemas vakaros. Kaķīši ir ļoti noilgojušies pēc kāda, kas par viņiem parūpēsies un pieņems savās mājās kā pilntiesīgus ģimenes locekļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja arī tu esi domājis par mājdzīvnieka “adopciju” vai arī zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes, brauc ciemos uz Slokas patversmi vai arī nodod šo ziņu tālāk. Pavisam iespējams, ka, pateicoties tai, mēs kopā spēsim padarīt svētku laiku priecīgāku vismaz kādam no šiem kaķiem. Vairāk uzzini šeit.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl