Komentāri
Šie mazie murrātāji ir spiesti dzīvot mājas pagrabā. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes?
Foto: Foto: StopAgresija / Facebook / Svetlana Ivanova

Vairākiem maziem murrātājiem draud kļūšana par ielas kaķiem, nobažījušies Latgales priekšpilsētas iedzīvotāji Rīgā. Vai tu zini kādu, kurš var palīdzēt? Atsaucies!

Kā “Facebook” raksta vietējā iedzīvotāja, Kaķēni šobrīd mitinās Kojusalas ielas 19. nama pagrabā, taču ir ļoti bailīgi un nedodas rokā. “Pati paņemt nevaru, mājās pieaugušais kaķis un maziņš kaķēns paņemts no ielas mēnesi atpakaļ,” skaidro iedzīvotāja pie sava ieraksta dzīvnieku draugu kopā “StopAgresija.lv”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš vēlētos uzņemties rūpes par mazajiem murrātājiem, ir aicināts sazināties, zvanot pa tālr.: 29863434.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl