3 komentāri
Šī kaķenīte zaudētās priekšķepas dēļ nevienam vairs nav vajadzīga… Patversme aicina palīdzēt!

Kaķu meitene Lauma ir zaudējusi priekšējo ķepiņu un, visticamāk, tieši tādēļ iepriekšējie saimnieki no viņas atbrīvojušies. Vai zini kādu, kurš patiesi mīl dzīvniekus un spētu parūpēties? Padalies ar šo ziņu citiem, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā raksta patversme “Labās mājas”, svītrainīte pēkšņi bija uzradusies kāda Rīgas nama pagalmā. Sākotnēji ļaudis nodomājuši – būs kāds izlaidis pastaigāties, bet, kad dienas ritēja un Laumiņa augu diennakti uz trīs ķepām katram cilvēkam izmisīgi skrēja pakaļ, saprata – izmesta. Izmesta, visticamāk, tāpēc, ka kaķenītei trūkst vienas priekšķepiņas. Tiesa, pašai Laumiņai tas dzīvot netraucē – skriet, diet, rāpties, mīļoties. Sirsnīga, mīļa kaķenīte. Tikai dzīvošanai iekštelpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Laumu saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • luu
  0 0 0

  luu

  Man kādreiz bija kaķenīte, kas bija zaudējusi priekšķepu. Nekad nenožēloju, ka klīnikā, kad prasīja - iemidzināt vai operēt -, izvēlējos otro variantu. Viņa bija ārkārtīgi mīļa, un mēs pavadījām kopā 13 gadus.
 • Benita Senkeviča
  0 0 0

  Benita Senkeviča

  Kaut paveiktos sava vienīgā cilvēka meklējumos, kas viņu nekad nenodos!
 • Lūsis
  0 0 0

  Lūsis

  Patversme, kāpēc jūsu telefons neatbild? Kaķītim piesakās saimnieku kandidāti, bet klāt tikt nevar. :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl