3 komentāri
Šī kaķenīte zaudētās priekšķepas dēļ nevienam vairs nav vajadzīga… Patversme aicina palīdzēt!

Kaķu meitene Lauma ir zaudējusi priekšējo ķepiņu un, visticamāk, tieši tādēļ iepriekšējie saimnieki no viņas atbrīvojušies. Vai zini kādu, kurš patiesi mīl dzīvniekus un spētu parūpēties? Padalies ar šo ziņu citiem, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā raksta patversme “Labās mājas”, svītrainīte pēkšņi bija uzradusies kāda Rīgas nama pagalmā. Sākotnēji ļaudis nodomājuši – būs kāds izlaidis pastaigāties, bet, kad dienas ritēja un Laumiņa augu diennakti uz trīs ķepām katram cilvēkam izmisīgi skrēja pakaļ, saprata – izmesta. Izmesta, visticamāk, tāpēc, ka kaķenītei trūkst vienas priekšķepiņas. Tiesa, pašai Laumiņai tas dzīvot netraucē – skriet, diet, rāpties, mīļoties. Sirsnīga, mīļa kaķenīte. Tikai dzīvošanai iekštelpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Laumu saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • luu
  0 0 0

  luu

  Man kādreiz bija kaķenīte, kas bija zaudējusi priekšķepu. Nekad nenožēloju, ka klīnikā, kad prasīja - iemidzināt vai operēt -, izvēlējos otro variantu. Viņa bija ārkārtīgi mīļa, un mēs pavadījām kopā 13 gadus.
 • Benita Senkeviča
  0 0 0

  Benita Senkeviča

  Kaut paveiktos sava vienīgā cilvēka meklējumos, kas viņu nekad nenodos!
 • Lūsis
  0 0 0

  Lūsis

  Patversme, kāpēc jūsu telefons neatbild? Kaķītim piesakās saimnieku kandidāti, bet klāt tikt nevar. :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl