Komentāri
Runčuks Otto ir pats sirsnības un mīļuma iemiesojums. Meklējam viņam labus saimniekus!
Foto: Facebook / Labās mājas

Māju meklējumos nonācis kaķu puika vārdā Otto. Vai tev ir zināms kāds, kurš vēlētos “adoptēt” savā ģimenē sirsnīgu minci? Padalies ar ziņu un palīdzi Otto uzsākt jaunu dzīvi!

Kā savā “Facebook” lapā vēsta Dzīvnieku patversme “Labās mājas”, trīs līdz piecus gadus vecais runčuks komunikācijā ar cilvēkiem ir pats sirsnības un mīļuma iemiesojums, toties attiecībās ar sugasbrāļiem var būt arī nešpetns. Piemērots tikai dzīvei privātmājā ar iespēju doties pastaigās, dzīvoklī meklēs iespēju pa kādu spraugu tomēr reizumis izsprukt brīvsolī. Droši adoptējams ģimenē ar maziem bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Otto saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl