Realitāte ir skarba: visiem patversmes kaķēniem atrast mājas nav iespējams. Varbūt tu vari palīdzēt?

13 komentāri
Realitāte ir skarba: visiem patversmes kaķēniem atrast mājas nav iespējams. Varbūt tu vari palīdzēt?
Foto: Facebook / Labās mājas

Dzīvnieku patversmē “Labās mājas” nonākuši daudzi kaķēni. Gan izmesti no mājas, gan sadzimuši ielu un māju kaķenēm. Ja domā par minča “adopciju” savā ģimenē, ir vērts iegriezties patversmē, un, iespējams, tas būs sākums jaunai draudzībai.

Patversme “Labās mājas” atzīst, ka realitāte ir skarba: visiem kaķēniem atrast dzīvesvietu nav reāli, jo Latvijā šobrīd cilvēku, kuri vēlētos iegādāties kaķi un būtu dzīvniekam krietni, izglītoti un atbildīgi saimnieki, ir krietni mazāk nekā pieaugušu peļu junkuru un kaķēnu. Patversmēs vēl dzīvo pagājušās vasaras kaķēni, kas tagad jau lieli runči, bet klāt nāk jaunā paaudze…

Foto: kaķēni patversmē “Labās mājas”

Patversmi par savām pagaidu mājām sauc daudz un dažādi kaķēni, pārsvarā gan “tīģerīši”. Sasniedzot atbilstošu vecumu, minči obligāti būs jāsterilizē, pakaļ jāierodas mājās visu kaķēna uzņemšanai jau sagatavojušiem un līdzi ņemot pārnēsājamo konteineru.

Ja vēlaties kādu kaķēnu saukt par savu minci, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).