Realitāte ir skarba: visiem patversmes kaķēniem atrast mājas nav iespējams. Varbūt tu vari palīdzēt?

13 komentāri
Realitāte ir skarba: visiem patversmes kaķēniem atrast mājas nav iespējams. Varbūt tu vari palīdzēt?
Foto: Facebook / Labās mājas

Dzīvnieku patversmē “Labās mājas” nonākuši daudzi kaķēni. Gan izmesti no mājas, gan sadzimuši ielu un māju kaķenēm. Ja domā par minča “adopciju” savā ģimenē, ir vērts iegriezties patversmē, un, iespējams, tas būs sākums jaunai draudzībai.

Patversme “Labās mājas” atzīst, ka realitāte ir skarba: visiem kaķēniem atrast dzīvesvietu nav reāli, jo Latvijā šobrīd cilvēku, kuri vēlētos iegādāties kaķi un būtu dzīvniekam krietni, izglītoti un atbildīgi saimnieki, ir krietni mazāk nekā pieaugušu peļu junkuru un kaķēnu. Patversmēs vēl dzīvo pagājušās vasaras kaķēni, kas tagad jau lieli runči, bet klāt nāk jaunā paaudze…

Foto: kaķēni patversmē “Labās mājas”

Patversmi par savām pagaidu mājām sauc daudz un dažādi kaķēni, pārsvarā gan “tīģerīši”. Sasniedzot atbilstošu vecumu, minči obligāti būs jāsterilizē, pakaļ jāierodas mājās visu kaķēna uzņemšanai jau sagatavojušiem un līdzi ņemot pārnēsājamo konteineru.

Ja vēlaties kādu kaķēnu saukt par savu minci, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • Guntis Zeps
  +3 +3 0

  Guntis Zeps

  Un ko tad Jūs gribāt,,kur ir tie lielie dzīvnieku mīļi,,lai ņem pie sevis,,bļaut var daudz ko ,bet reāli,,čuss,,,kurvas,,,,,,problēma ir kastrācijā,,kura ir maksas,,,es neesmu miljonārs ,lai varētu vest,,uz šobrīd,,8 kaķēnus ,4 kaķenes un 3 tēviņus kastrēt,,tas manā dāču rajona ,,nāk pie manis ēst,,,,ir 4 kaķēni perfekti lauku sētā ,,kaķene ir apmācījusi izdzīvot un māca,,tostarp neuzticēties cilvēkiem,,,dzīvoklī šie 4 kaķēni mirs,,viņi ir dzimūši brīvībā un brīvībai un ne pa jokam,,ta ko darīt ,,jūrskolā,riebās to darīt,,
 • ALENS DELONS
  +2 +2 0

  ALENS DELONS

  Nu tad jau vecpuisi un vecmeitas ari ir jaatšauj. Kā saka dabisks process.
 • Runcis
  +4 +1 -3

  Runcis

  Agrāk jūrskola labi risināja šo jautājumu,bet tagad visi tādi dzīvniekmīļi un tiesību aizstāvji,ka riebjas-labāk ļaut slimam,kroplam kaķim vai simtiem nevajadzīgu kaķēnu mocīties un gaidīt ilgu un mokošu galu,nevis ātri,lēti un vienkārši likvidēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl