Komentāri
Pūkause meklē mājas! Kuplā kaķenīte uzaugusi patversmē, taču cerības atrast mājas nav atmestas

Skaistā, jaunā, pūkainā kaķīte Pūkause ir uzaugusi patversmē un pieradusi pie citiem dzīvniekiem. Patversmes darbinieki neatmet cerības, ka kaķīte atradīs īstas mājas pie jauniem saimniekiem. Palīdzēsim!

“Nepilnu gadu vecā kaķmeitiņa izaugusi patversmē: lieliski jūtas kaķu pulciņā, tomēr līdz ar to izvairās no komunikācijas ar cilvēku, jo zina, ka ēst tāpat atnesīs, arī aprūpēs un apčubinās, tāpēc ies tur daudz divkājim uzmanību pievērst. Vienubrīd, kad bija iespējas Pūkausei ļaut dzīvot tikai “viens pret vienu” ar cilvēku, novērtēja mīļošanos, gulēšanu cilvēka azotē, kopīgu spēlēšanos,” rakstīs patversmes “Labās mājas Juglā” Facebook lapā. 

Kaķenīte ir piemērota pacietīgiem, iejūtīgiem ļaudīm, kas turpinās patversmē iesākto socializāciju. Pūkause būs no kaķenītēm – princesītēm, kurai mīlošais saimnieks tad nu varēs dancot apkārt.

Labās mājas Juglā

Ja vēlies Pūkausi saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Lasi vēl