Komentāri
Piemērota tiem, kuri apzinās, ka “cilvēks kalpo kaķim” – šarmantā Melnīte meklē mājas!
Foto: Facebook / Labās mājas

Mīļa un aktīva kaķenīte, kas dienās izaugs par īstu dāmu – Melnīte meklē kādu, kurš varētu uzņemties par viņu pienācīgas rūpes. Vai tev ir pazīstams kāds atbildīgs cilvēks, kurš vēlas “adoptēt” kaķēnu? Padod viņam šo ziņu!

Kā savā “Facebook” lapā raksta dzīvnieku patversme “Labās mājas”, melnā kaķu meitiņa tika atrasta uz ielas, kur ļaudīm lūdza palīdzību. Mincīte ir mīļa un aktīva, taču kā norāda patversmes darbinieki, viņai ir savs raksturs un viņa būs piemērota tiem, kuri apzinās, ka “cilvēks kalpo kaķim”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš vēlas Melnīti saukt par savu minci, ir aicināts sazināties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai braukt ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl