1 komentārs
Pieci gadi patversmē ir pārāk ilgs laiks arī stiprajiem. Diksons vēlas beidzot doties mājās!
Foto: Facebook / Ulubele

“Kas zina, kādas cīņas viņš savā dzīvē izcīnījis – viss vienās rētās, stīvu kājiņu, sirms un saguris – jā, zaudējis savu labāko gadu spožumu, bet ne militāro stāju, pieklājību un uzticamību.” Patversmē “Ulubele” jau vairākus gadus mitinās suņuks vārdā Diksons, kurš ļoti, ļoti cer nonākt mājās pie gādīgiem saimniekiem. Palīdzēsim šai ziņai sasniegt dzirdīgas ausis!

“Facebook” lapā, kas izveidota speciāli šim suņukam, “Ulubeles” cilvēki raksta, ka gandrīz pieci gadi patversmē ir pārāk ilgs laiks arī stiprajiem – Diksons ir saguris, nosirmojis un kļuvis grūtsirdīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavasarī viņš pēkšņi saslima, pārcieta operāciju, tagad dzīvo saudzējošā režīmā uz stingras diētas. Tā laikam ir Diksona iepriekšējās dzīves rūgtā pieredze – katra ēdienreize ir stress, jo pieradis burtiski aprīt bļodā ielikto pat nesakošļājot – tas ir viens no viņa veselības problēmu cēloņiem un tāpēc viņš nevar atgūt atbilstošu svaru.

Diksonam ļoti nepieciešamas mājas un cilvēks, kuram būt uzticamam līdz mūža galam. Lai ko viņš nebūtu piedzīvojis, Diksons ir ļoti labestīgs un labsirdīgs – ar prieku uzlūko cilvēkus un lieliski satiek ar citiem suņiem.

Diksonam šobrīd varētu būt apmēram 10 gadi un kā Ulubeles senioram viņam pienākas Zelta Veselības polise- apmaksāta veterinārā aprūpe līdz mūža galam. Taču ja kāds var atbalstīt Diksona speciālās barības iegādi, kamēr viņš atrodas patversmē, tā būtu reāla palīdzība jau tūlīt.

Skarbi teikt, bet pareiza barošana un mierīgi apstākļi ir vienīgais, kas Diksonam dod cerības uz dzīvi, norāda patversmē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl