Pieci gadi patversmē ir pārāk ilgs laiks arī stiprajiem. Diksons vēlas beidzot doties mājās!

1 komentārs
Pieci gadi patversmē ir pārāk ilgs laiks arī stiprajiem. Diksons vēlas beidzot doties mājās!
Foto: Facebook / Ulubele

“Kas zina, kādas cīņas viņš savā dzīvē izcīnījis – viss vienās rētās, stīvu kājiņu, sirms un saguris – jā, zaudējis savu labāko gadu spožumu, bet ne militāro stāju, pieklājību un uzticamību.” Patversmē “Ulubele” jau vairākus gadus mitinās suņuks vārdā Diksons, kurš ļoti, ļoti cer nonākt mājās pie gādīgiem saimniekiem. Palīdzēsim šai ziņai sasniegt dzirdīgas ausis!

“Facebook” lapā, kas izveidota speciāli šim suņukam, “Ulubeles” cilvēki raksta, ka gandrīz pieci gadi patversmē ir pārāk ilgs laiks arī stiprajiem – Diksons ir saguris, nosirmojis un kļuvis grūtsirdīgs.

Pavasarī viņš pēkšņi saslima, pārcieta operāciju, tagad dzīvo saudzējošā režīmā uz stingras diētas. Tā laikam ir Diksona iepriekšējās dzīves rūgtā pieredze – katra ēdienreize ir stress, jo pieradis burtiski aprīt bļodā ielikto pat nesakošļājot – tas ir viens no viņa veselības problēmu cēloņiem un tāpēc viņš nevar atgūt atbilstošu svaru.

Diksonam ļoti nepieciešamas mājas un cilvēks, kuram būt uzticamam līdz mūža galam. Lai ko viņš nebūtu piedzīvojis, Diksons ir ļoti labestīgs un labsirdīgs – ar prieku uzlūko cilvēkus un lieliski satiek ar citiem suņiem.

Diksonam šobrīd varētu būt apmēram 10 gadi un kā Ulubeles senioram viņam pienākas Zelta Veselības polise- apmaksāta veterinārā aprūpe līdz mūža galam. Taču ja kāds var atbalstīt Diksona speciālās barības iegādi, kamēr viņš atrodas patversmē, tā būtu reāla palīdzība jau tūlīt.

Skarbi teikt, bet pareiza barošana un mierīgi apstākļi ir vienīgais, kas Diksonam dod cerības uz dzīvi, norāda patversmē.

1 komentārs