Komentāri
Pazudis Mālpilī, meklē visā Latvijā! Džeka rasela terjers varētu būt pieklīdis kāda mājās

Džeka rasela terjera šķirnes suņuka saimnieki izmisīgi meklē savu četrus gadus veco mājas mīluli Kusto. Suņuks pazuda no mājām Mālpilī 18. novembra rītā, un līdz šim neviens apkaimē viņu nav manījis. Saimnieki ļoti cer, ka kāds vērīgs cilvēks būs viņu pamanījis.

“Mēs ļoti ceram un paļaujamies uz līdzcilvēku iesaistīšanos un vērīgām acīm. Maza auguma, balts Džeka rasela terjers, atraktīvs, dzīvespriecīgs un atsaucas uz vārdu KUSTO,” Facebook raksta suņuka saimnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimnieki Kusto raksturo kā mazu un ļoti draudzīgu suni, kurš, visticamāk, pieklīdis kādās mājās pie cilvēkiem un nemaz nejūtas pazudis, ja ir kāds, kurš viņam dod patvērumu.

“Lūdzam iedzīvotājus būt vērīgus, iespējams, mūsu Kusto ir kādās mājās, kur dzīvo seni ļaudis,kas nav informēti, ka Kusto tiek meklēts. Paldies jau iepriekš ikvienam vērīgam līdzcilvēkam!” raksta Kusto saimnieki.

Tāpat cilvēkam, kurš palīdzēs Kusto nonākt mājās, saimnieki garantē arī atlīdzību. Vairāk informācijas šeit!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl