5 komentāri
Patversmē viņu sauc par labsirdīgo milzi… Suņu puika Pegazs ļoti vēlas uzsākt jaunu dzīvi jaunās mājās!

Augumā raženais, bet labsirdīgais suņu puika vārdā Pegazs jau vairāk nekā gadu meklē sev jaunas mājas, bet nesekmīgi… Vai zini kādu, kurš ne tikai vārdos, bet darbos varētu uzņemties rūpes par stalto suņuku? Patversme “Labās mājas” aicina padalīties ar informāciju, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu beidzot palīdzēt Pegazam sākt jaunu dzīvi.

Par brašo suņu puiku rakstījām jau pagājušogad. Diemžēl pēc vairāk nekā 12 mēnešiem Pegaza dzīve nav mainījusies un viņš joprojām savas dienas pavada patversmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis suņuks sava aptuveni trīsarpus gadu ilgā mūža laikā ir piedzīvojis necilvēcīgu izturēšanos – gan kāvienus, gan ēdiena trūkumu, un, lai nu kurš, bet nu viņš noteikti būtu pelnījis nonākt pie gādīgiem saimniekiem.

Ņemot vērā to, ka suņu puika ir augumā diezgan ražens, patversmē “Labās mājas” viņu sauc par labsirdīgo milzi. Patversmes darbinieki ir ļoti norūpējušies par to, vai brašais suņuks spēs atrast mājas, tāpēc aicina dalīties ar šo informāciju visiem, kuri vēlētos mainīt Pegaza dzīvi.

Foto – suņuks Pegazs visā savā godībā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl