5 komentāri
Patversmē viņu sauc par labsirdīgo milzi… Suņu puika Pegazs ļoti vēlas uzsākt jaunu dzīvi jaunās mājās!

Augumā raženais, bet labsirdīgais suņu puika vārdā Pegazs jau vairāk nekā gadu meklē sev jaunas mājas, bet nesekmīgi… Vai zini kādu, kurš ne tikai vārdos, bet darbos varētu uzņemties rūpes par stalto suņuku? Patversme “Labās mājas” aicina padalīties ar informāciju, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu beidzot palīdzēt Pegazam sākt jaunu dzīvi.

Par brašo suņu puiku rakstījām jau pagājušogad. Diemžēl pēc vairāk nekā 12 mēnešiem Pegaza dzīve nav mainījusies un viņš joprojām savas dienas pavada patversmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis suņuks sava aptuveni trīsarpus gadu ilgā mūža laikā ir piedzīvojis necilvēcīgu izturēšanos – gan kāvienus, gan ēdiena trūkumu, un, lai nu kurš, bet nu viņš noteikti būtu pelnījis nonākt pie gādīgiem saimniekiem.

Ņemot vērā to, ka suņu puika ir augumā diezgan ražens, patversmē “Labās mājas” viņu sauc par labsirdīgo milzi. Patversmes darbinieki ir ļoti norūpējušies par to, vai brašais suņuks spēs atrast mājas, tāpēc aicina dalīties ar šo informāciju visiem, kuri vēlētos mainīt Pegaza dzīvi.

Foto – suņuks Pegazs visā savā godībā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl