1 komentārs
Patversme lūdz palīdzību! Lācītim tiek meklēti saimnieki, kas varētu par viņu rūpēties visu diennakti
Foto: Facebook / Ulubele

Suņuks vārdā Lācītis meklē mīlošu cilvēku, kuram ir iespēja būt kopā ar viņu visas dienas un nakts garumā. Vai zini kādu, kurš spētu uzņemties par viņu rūpes? Patversme “Ulubele” aicina padalīties ar šo ziņu tā, lai tās sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā liecina “Ulubeles” ieraksta “Facebook” lapā, deviņu gadus vecais suņu puika patversmē nonāca, jo palika bez savas saimnieces. Viņam patversmē gāja ļoti grūti – viņš bija lielā stresā un pavisam sabijies. Tāpēc ar sociālo tīklu palīdzību steidzami meklējām Lācītim jaunas mājas. Pavisam ātri uzradās lieliski cilvēki, kas Lācīti veda mājās un līdz šai dienai Lācīti mīl un lutina, cik vien ir viņu spēkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Lācītis vairs nav jauns suņu puika, kurš spētu viegli pielāgoties dažādām pārmaiņām viņa dzīvē. Acīmredzot savu 9 dzīves gadu laikā viņš bija ļoti pieradis, ka cilvēks ir kopā ar viņu regulāri. To nākas secināt Lācīša pašreizējajiem saimniekiem, kuriem diemžēl nav tādas iespējas – visu dienu būt mājās kopā ar suņuku. Lācītis nespēj samierināties un pieņemt faktu, ka viņa mīlošie saimnieki katru darba dienu dodas astoņas stundas prom uz darbu. Viņš ļoti pārdzīvo un streso, skaļi riedams visas dienas garumā, līdz kāds ierodas mājās.

Foto

Pašreizējie saimnieki nu pat šķiet, ka ir izmēģinājuši visu, ko vien var iedomāties – ar ticību, ka Lācītis pieradīs, nomierināsies un saimnieku prombūtnes laikā mierīgi čučēs, gaidot viņus mājās. Bet nav līdzējis nekas – ne ieslēgti radio un TV, ne mantiņas, ne graužamie kauli, ne pat ieslēgta “Skype” zvana atstāšana, lai saimnieki varētu uzrunāt Lācīti – lai viņš dzirdētu saimnieku balsis. Nekas nelīdz. Lācītis bēdājas, raud un skaļi rej…

Diemžēl tā tas turpināties nevar – ne tas apmierina kaimiņus, ne tas nāk par labu paša Lācīša veselībai, jo kā izrādās Lācītim sirsniņas blakus dobumos ir trokšņi, tāpēc nebūtu vēlams, ka suns šādā cienījamā vecumā pavada 5 dienas nedēļā stresā.

Lācis ir mīlestības pilns un bezgala jauks suns. Viņš ļoti vēlas un, mūsuprāt, ir pelnījis sev blakus Cilvēku, kurš spētu sniegt viņam to, kas viņam visvairāk patlaban ir nepieciešams – mīlestība un klātbūtne visas dienas un nakts garumā, kopīgas pastaigas un komforta sajūta. Lācītis labi saprotas ar citiem dzīvniekiem.

Vislabāk būtu, ja saimniece Lācītim būtu sieviete, jo vīriešus viņš joprojām īsti neatzīst, kaut gan sadzīvo labi. Lācītim ļoti patīk iet ārā pastaigāties, kā arī skriet pa mežu. Lācītis, neskatoties uz savu vecumu, ir ļoti enerģisks kungs, vienmēr gatavs doties visur ar savu saimnieku un arī aizstāvēt, ja tas ir nepieciešams.
Lācīti pašreizējie saimnieki atpakaļ uz patversmi pavisam noteikti neplāno atdot, Lācītis dzīvos pie viņiem, līdz atradīsies jauns saimnieks, kas būtu gatavs Lācīti adoptēt un pavadīt kopā turpmāk ik dienu!

Ja tu vai varbūt tavi vecāki, vecvecāki ir gatavi būt ik dienu gan mājās, gan ārpus tām kopā ar mīļo Lācīti, zvani: 27803333 vai raksti: adopcija@ulubele.org.

TOP komentāri

  • Inese Drava
    0 0 0

    Inese Drava

    Jauks suņuks! Ja patversme atrastos tuvāk,labprāt paņemtu pie sevis jau šodien.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl