Komentāri
Patversme lūdz palīdzēt! Suņu mammai ar sešiem kucēniem steidzami vajadzīgas pagaidu mājas…

Ir nepieciešamas pagaidu mājas suņu mammai ar sešiem tikko dzimušiem kucēniem, ziņo patversme “Ulubele”. Ja zini kādu, kurš var izpalīdzēt, neesi vienaldzīgs un padalies ar šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kucīte ar mazuļiem patversmē nonākusi pirmdien. Sunenītei ir nereģistrēts mikročips (Nr. 941000013551374). Viņas stāsts pirms nonākšanas patversmē ir diezgan mīklains, tā kā iespējams, ka viņa ir iepriekš noklīdusi vai nozagta. Patversme “Ulubele” meklē mājas mīlulītes saimnieku, kurš pazaudējis un var uzrādīt sunenītes dokumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tomēr tikmēr gribam nodrošināt mammītei ar kucēniem pēc iespējas labākus uzturēšanās apstākļus, kas viņiem patlaban ir tik ļoti nepieciešams. Patversme ir pārpildīta, un mums šobrīd nav piemērotas, ērtas vietas, lai izmitinātu šo ģimenīti.

Tāpēc steidzami meklējam kādu (takšu šķirnes mīli vai vienkārši izpalīdzīgu cilvēku), kurš var sniegt takšu ģimenītei (visiem kopā) pagaidu mājas vismaz uz diviem mēnešiem.

Ja būs nepieciešams, noteikti nodrošināsim visas nepieciešamās lietas kucītes un kucēnu aprūpēšanai – segas, barību, nožogojumu kucēnu drošībai,” rakstīts “Ulubeles” paziņojumā.

Ikviens, kurš varētu sniegt pagaidu mājas takšu kucītei un sešiem kucēniem, ir aicināts zvanīt pa tālruni 27803333.

Foto

Patversmes “Ulubele” paziņojums

Lasi vēl