Pāris mēnešu laikā Puma piedzīvojusi apbrīnojamas pārvērtības. Tiek meklēts kāds, kurš varētu uzņemties rūpes!

2 komentāri
Pāris mēnešu laikā Puma piedzīvojusi apbrīnojamas pārvērtības. Tiek meklēts kāds, kurš varētu uzņemties rūpes!
Foto: DZAB / Ķepu-Ķepā

Par spīti iepriekšējā saimnieka cietsirdībai, Puma nav zaudējusi ticību cilvēkiem. Šobrīd sunenīte pamazām atkopjas no ilgstošas badināšanas un ir sākusi skatīties pēc jauna saimnieka. Vai zini kādu, kurš spētu uzņemties rūpes un palīdzēt uzsākt sunenītei jaunu dzīvi? Padalies ar šo ziņu citiem!

Kā savā “Facebook” lapā daļās Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ķepu-ķepā”, Puma gadiem ir bijusi badināta un turēta ķēdē. Nonākot dzīvnieku draugu aprūpē, šā gada aprīlī sunenīte svēra 13,6 kilogramus un bija pamatīgi novārgusi, bet pēc pāris mēnešiem viņa jau izskatās krietni labāk un tagad sver 18,1 kilogramu.

Kā raksta dzīvnieku draugi, Pumai vēl jāsaved kārtībā ausis un spalva, jāturpina uzņemt svars (ikvienam ir iespējas arī ziedot viņas atlabšanai).

Foto: sunenīte Puma pirms un pēc

Par spīti iepriekšējā saimnieka cietsirdībai, no sunenītes joprojām izstaro mīlestība un pateicība pret cilvēkiem. Šobrīd sunenīte sāk lūkoties pēc jauna un uzticama saimnieka – pēc ģimenes, kurā viņa būs vienīgā luteklīte un mīlulīte. Puma ir pelnījusi cerību uz savu pasaku ar laimīgām beigām, raksta patversme.

 

TOP komentāri

  • Lidija Ērgle
  • baaccc.....
    0 0 0

    baaccc.....

    Nez vai kads vispar ko uzzinatu, ja sii sunite cinu nebutu izturejusi. Labs iemesls atkal vakt naudu...... Tas vienalga neatgriezis ticibu sim divam trakajam baabaam. Cilvekiem vienreiz ir jasaprot, ka viens vai divi cilveki fiziski nespej kvalitativi aprupet dzivniekus, kas krietni sniedzas pari skaitlim 50.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl