Komentāri
Palīdzēsim vilkveidīgajai skaistulei atrast mājas? Gabriela alkst pēc cilvēku mīlestības

Vilkveidīgā pelēcīte Gabriela savas dzīves pirmos četrus gadus dzīvojusi skarbos apstākļos, nomainot divus īpašniekus – vienu par otru bezatbildīgākus.Tagad ir pienācis īstais brīdis, lai Gabriela atrastu patiešām gādīgus saimniekus!

“Gabriela ir maigas, pakļāvīgas dabas. Jaunajam saimniekam sunenītes sirsniņa iekarojama ar patiesu mīlestību, cieņu un zināšanām par suņa vajadzībām, un tad pretī saņemsiet bezgalīgu uzticību un pateicību. Piemērota dzīvei privātmājā ģimenei bez mazu bērnu klātbūtnes,” teikts dzīvnieku patversmes “Labās mājas” Juglā “Facebook” lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Gabrielu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto:

Labās mājas Juglā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl