Komentāri
Palīdzēsim vilkveidīgajai skaistulei atrast mājas? Gabriela alkst pēc cilvēku mīlestības

Vilkveidīgā pelēcīte Gabriela savas dzīves pirmos četrus gadus dzīvojusi skarbos apstākļos, nomainot divus īpašniekus – vienu par otru bezatbildīgākus.Tagad ir pienācis īstais brīdis, lai Gabriela atrastu patiešām gādīgus saimniekus!

“Gabriela ir maigas, pakļāvīgas dabas. Jaunajam saimniekam sunenītes sirsniņa iekarojama ar patiesu mīlestību, cieņu un zināšanām par suņa vajadzībām, un tad pretī saņemsiet bezgalīgu uzticību un pateicību. Piemērota dzīvei privātmājā ģimenei bez mazu bērnu klātbūtnes,” teikts dzīvnieku patversmes “Labās mājas” Juglā “Facebook” lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Gabrielu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto:

Labās mājas Juglā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl