Komentāri
Palīdzēsim vilkveidīgajai skaistulei atrast mājas? Gabriela alkst pēc cilvēku mīlestības

Vilkveidīgā pelēcīte Gabriela savas dzīves pirmos četrus gadus dzīvojusi skarbos apstākļos, nomainot divus īpašniekus – vienu par otru bezatbildīgākus.Tagad ir pienācis īstais brīdis, lai Gabriela atrastu patiešām gādīgus saimniekus!

“Gabriela ir maigas, pakļāvīgas dabas. Jaunajam saimniekam sunenītes sirsniņa iekarojama ar patiesu mīlestību, cieņu un zināšanām par suņa vajadzībām, un tad pretī saņemsiet bezgalīgu uzticību un pateicību. Piemērota dzīvei privātmājā ģimenei bez mazu bērnu klātbūtnes,” teikts dzīvnieku patversmes “Labās mājas” Juglā “Facebook” lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Gabrielu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto:

Labās mājas Juglā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl