Komentāri
Palīdzēsim tam notikt! Pozitīvā sunenīte Marta ļoti alkst sastapt savus īstos cilvēkus
Foto: Facebook / Ķepu-ķepā

Uzaugusi patversmē, taču ir gatava kļūt par labāko draugu kādai ģimenei. Suņu meitene vārdā Marta meklē mājas – ja tev ir zināms kāds, kurš varētu uzņemties rūpes par ķepaini, padalies ar šo ziņu! Iespējams, kopīgiem spēkiem atradīsim viņai savus cilvēkus.

Sunenīte ir trīs gadus veca un jau kopš dzimšanas mitinās patversmē. Marta tiek raksturota kā draudzīga un aktīva suņu meitene, kurai nepieciešama arī uzmanība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš vēlas pieņemt sunīti savās mājās, ir aicināts sazināties un norunāt tikšanos ar dzīvnieku aizsardzības biedrību “Ķepu-ķepā”, zvanot pa tālruni 29733601.

Foto: sunenīte Marta

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl