2 komentāri
Palīdzēsim! Šis suņuks ir palicis bez mājām, un viņa nākotne ir atkarīga no cilvēku labās sirds

Uz patversmi Labās mājas no kādas lauku mājas Siguldas apkārtnē atbraucis ļoti jauks suņu puika, kurš šobrīd meklē jaunus saimniekus. Vai zini kādu, kurš varētu pieņemt viņu savās mājās? Nodod šo ziņu un palīdzi tai sasniegt dzirdīgas ausis!

Mazais, lai gan pat vēl gada vecumu nav sasniedzis, tomēr jau bija kļuvis lieks iepriekšējam īpašniekam. Kaimiņi zvanīja un lūdza suņuku uzņemt patversmē. Tā nu brīvprātīgie devās puikam pakaļ.

Klejojot pa Siguldas apkārtnes sniegotajiem laukiem tika atrasta īstā māja, kur pagalmā piesiets rejot sagaidīja meklētais suņu puika. Pirmā iepazīšanās un mazais tika celts automašīnā un devās ceļā uz Rīgu. Puikam ļoti patika braukt ar auto, kaut gan to darīja pirmo reizi. Visu ceļu nosēdēja klēpī un ieinteresēts skatījās pa logu. Suņuks ir ļoti, ļoti jauks un mīļš, būs īsts mīļums saviem saimniekiem.

Iepriekš suņuku sauca par Pirātu, braucot uz Rīgu viņš jau tika saukts par Cukuriņu… Ja vēlies viņu saukt par savu mīluli, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto

TOP komentāri

 • kāds
  +5 +5 0

  kāds

  Jauks suņuks.Kāpēc cilvēki rūpīgi nepārdomā pirms ņemt suni un beigās nākās sunim ciest ?
 • Lidija Ērgle
  +3 +3 0

  Lidija Ērgle

  Sunītim paveicās labi ātri tikt projām no mājām,kurās viņš bija lieks!!! Paldies labajiem kaimiņiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl