5 komentāri
Palīdzēsim! Šis novārgušais un vardarbību pārcietušais suņuks meklē mājas
Foto: Evita Skrindževska / Facebook

Daugavpils pusē pieklīdis kāds suņuks, kurš acīmredzami ir piedzīvojis vardarbīgu izturēšanos. Vai zini kādu, kurš spētu uzņemties pienācīgas rūpes? Padod šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis!

“Sveiki Vabolieši! Mūsu pagastā klejo sunītis, kurš ir cietis no vardarbības. Varbūt kas zina kam pieder šīs suns,jo ap kaklu ir siksniņa. Nepaliksim vienaldzīgi,” aicina vietējā iedzīvotāja. Ja ir kāds, kurš varētu uzņemties par suņuku, dodiet ziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

 • moins
 • Līvija Priede mob. 26341286
  +2 +2 0

  Līvija Priede mob. 26341286

  Nabaga radībiņa...Tā saucamajam 'saimniekam': kaut tu, izdzimteni, ellē nosaltu!!!
 • Iveta
  0 0 0

  Iveta

  Ar tādiem izdzimteniem izdarītu
  to pašu, lai izjūt to ko izjuta nabaga sunītis.būt man teikšana, es visus par tādiem pataisitu, kas dara dzīvniekiem pāri.neieredzu tādus sadistus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl