9 komentāri
Palīdzēsim! Šī mīļā sunenīte tika atrasta miskastē un beidzot ir pelnījusi kādu, kurš parūpēsies…

Atrasta miskastē un potenciālie saimnieki no viņas atteikušies – šai sunenītei divarpus mēnešu laikā nācies piedzīvot ļoti nepatīkamus brīžus. Neļauj tiem turpināties un padod šo ziņu tālāk, lai kopīgiem spēkiem varam atrast viņai kādu, kurš tiešām spēs uzņemties rūpes.

Kā liecina “Ulubeles” Facebook lapā publiskotā informācija, sunenīte ir aptuveni divarpus mēnešus jauna un jau bija paredzēta viņas došanās uz jaunajām mājām, tomēr jaunie saimnieki paziņoja, ka vairs viņu nevēlas. Kucēns sākotnēji ar brāļiem un māsām (viena mēneša vecumā) atrasts miskastē, pēc tam nogādāts patversmē un dēļ zemās imunitātes pusotru mēnesi dzīvoja pagaidu mājās.

Suņu meitenīte būs mazliet lielāka par bīglu (aptuvenās prognozes). Kā jau kucēnam pienākas, ir ļoti aktīva un dzīvespriecīga, lieliski sadzīvo ar citiem suņiem. Palīdzēsim viņai atrast atbildīgus un gādīgus saimniekus, aicina “Ulubele”.

Foto

TOP komentāri

 • BRRR....
  +7 +7 0

  BRRR....

  Kāda starpība-kucīte, sunīte,šeit nav runa par pareizrakstību,bet par cilvēku cietsirdību ,attieksme pret dzīvniekiem,ienīstu tādus cilvēkus ,kas tā izturās pret dzīvniekiem
 • :(
  +8 +7 -1

  :(

  Tos kuri iemeta viņus miskastē pašus vajadzētu izmest miskastē! Briesmoņi tādi!
 • Dajana
  +2 +2 0

  Dajana

  Cilvēku cietsirdībai nav robežu.Lai suņukam atrodas mājas!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl