Palīdzēsim! Dzīvnieku draugiem trūkst līdzekļu, lai pabarotu dzīvniekus…

22 komentāri
Palīdzēsim! Dzīvnieku draugiem trūkst līdzekļu, lai pabarotu dzīvniekus…

Neapskaužamā situācijā nonākusi dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-ķepā, lūdzot atbalstu dzīvnieku pārtikas iegādē. Vai vēlies izdarīt kādu labu darbu un palīdzēt citiem? Šī ir iespēja to izdarīt!

“Tikai ar Jūsu atbalstu un palīdzību varam iegādāties mūsu četrkājainajiem draugiem tik ļoti nepieciešamās auzu pārslas siltas putras pagatavošanai. Savus vēderus mēs sasildām ar siltu tēju, kafiju un siltu zupu. Mūsu četrkājaino draugu punčus katru dienu nepieciešams sasildīt ar siltu putru. Viena tonna auzu pārslas pietiek gandrīz diviem mēnešiem un
izmaksā aptuveni 300 EUR. Šodien mūsu maciņš ir tukšs un nevaram to nodrošināt, tāpēc ļoti, ļoti, ļoti visi gaidām Jūsu palīdzību. Katrs cents un eiro ir nozīmīgs atbalsts, lai šo summu mēs tuvākajās dienās savāktu,” tiek rakstīts dzīvnieku biedrības paziņojumā.

TOP komentāri

 • ezis
  +8 +8 0

  ezis

  Ja dzīvniekus nevar nodrošināt ar pārtiku arī tas ir sadisms un dzīvnieku mocīšana. Nez,kāpēc cilvēki ir iedomājušies,ka nodarbojas ar labdarību un dzīvnieciņu glābšanu,patiesībā tur notiek tieši tā pati dzīvnieku spīdzināšana.Tad jau labāk iemidzināt,lai nemocās.
 • P.S.
  +9 +8 -1

  P.S.

  Un neapskaužamā situācija turpinās nepārtraukti, jo kundzītes sadomājušas sevi par Džeraldiem Dareliem un ceļ to, ko nevar pacelt. Dzīvnieki badā... PVD, kur esat?!!!!
 • Daira
  +7 +7 0

  Daira

  Nezinu kapec mans komentars tika izdzests,jo apgalvoju,ka patversmem tikai vajag ziedojumus naudas izteiksme. Paris nedelas atpakal vismaz 3 patversmem piedavaju 15 kg buljonu kaulus ar galu protams klat. Domajat, ka kada dzivnieku patversme par to bija prieciga? Pasutija mani talak ar visiem buljona kauliem. Bet tagad brec ka dzivnieciniem nav ko est!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl