2 komentāri
Palīdzēsim! Mazajam suņukam Grejam ir liela sirds, un viņš ļoti cer sagaidīt svētkus jaunās mājās…

Patversmē nonācis suņu puikā vārdā Grejs, kurš dienās izaugs par brašu suņu vīru. Ja zini kādu, kurš vēlētos uzņemties rūpes par ķepaini, nodod šo ziņu tālāk, un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim viņam atrast jaunas mājas.

Suņukam šobrīd ir aptuveni trīsarpus mēneši, taču izaugot viņš varētu sasniegt vidēji liela suņa izmērus un būs “būdīgas” miesasbūves. Mazajam Grejam ir liela personība, tāpēc suņu skolas apmeklējums būs obligāta prasība, norādīts patversmes “Labās mājas” Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Greju saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • Emis
  +1 +1 0

  Emis

  Sunis "Grejs", angliski "Gray" tulkojot latviešu valodā ir pelēks.
  Te es atcerējos, kā sauca pašu pirmo Harley Davidson motociklu: "Silent Gray Fellou" ; "Pelēkais Klusais Draudziņš" ; "Тихий Серый Приятель". Nu manu suni laiku atpakaļ noslepkavoja kaimiņu solidarizētā parazītu kompānija, bet jaunam "žuļikam" pagaidām nevaru mājas dot.
 • Vineta
  0 0 0

  Vineta

  Man bīj suņuks,bet trako kaimiņu dēļ pie mammas dabuju atdot prom tēta ģimenei.jo ja nebūtu atdevusi tur.tad viņu kaimiņu dēļ būtu jālikvidē.bet man bīj pa žēl likvidēt savu mīluli tik kaimiņu iegribu dēļ.atdevu prom tā izglābu savu mīluli.tagat braukāju ciemos pie mīluļa.paši kaimiņi ka savu mīluli ar bomi nosit tad vis labi ir.un ta ņem nākošo ko spīdzināt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl