5 komentāri
Palīdzēsim! Lielruncis vārdā Fredis jau gadu meklē kādu, kurš varētu parūpēties…

Foto nespēj aprakstīt to, cik mīlīgs ir runčuks vārdā Fredis. Pēc patversmē pavadīta gada apburošais kaķu puika ir ļoti noilgojies pēc māju sajūtas. Vai zini kādu, kurš varētu palīdzēt? Padalies ar šo ziņu!

“Vai Tev ikdienā pietrūkst mīļuma? Fredis ir tieši tas, kas Tev ir vajadzīgs. Fredis sagaidīs Tevi mājās vakaros, skrienot pretī līdzko būsi pārkāpis pāri slieksnim, jo viņam arī ir ļoti svarīgi saņemt mīlestību un apmīļošanu,” rakstīts dzīvnieku biedrības “Animal Help” paziņojumā “Facebook”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fredis ir aptuveni piecus sešus gadus vecs, ir kastrēts, atblusots, attārpots un tiek raksturots kā ļoti kārtīgs minka (pats iet uz kastīti). Ja vēlies šo mīļumu par savu draugu uz mūžu, dzīvnieku draugi gaidīs tavu zvanu – 26422969. Minka atrodas Rīgā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl