Komentāri
Palīdzēsim! Draudzīgā sunīte Fanta ļoti vēlas atrast kādu, kurš parūpēsies…

Dzīves līkloči suņu meitenīti vārdā Fanta diemžēl ir aizveduši līdz patversmei… Šis ir labestības laiks, tāpēc, ja zini kādu, kurš vēlas pieņemt savā ģimenē patiešām mīļu mājdzīvnieku, padalies ar šo ziņu un, iespējams, kopīgiem spēkiem mēs palīdzēsim viņai atrast jaunas mājas.

Vienu gadiņu vecā Fanta tiek raksturota kā aktīva, ziņkārīga, aušīga, vērīga un mīļa sunīte. Piemērota aktīviem saimniekiem, kuri suni arī paskolos. Droši adoptēja arī ģimenē ar bērniem, vairāk piemērota dzīvei privātmājā ar iespēju nakšņot mājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Fantu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl