Komentāri
Nosalis un nodots… Uz ielas pamestais minka ļoti cer uz kādu, kurš spēs parūpēties!

Bez pajumtes palicis kāds kaķēns, kurš viens pats atrasts aukstumā un salā. Vai zini kādu, kurš spētu uzņemties rūpes par mincīti? Nodod šo ziņu tālāk un pavisam iespējams kopīgiem spēkiem palīdzēsim atrast viņam mājas.

“Kad pienāk brīdis, kad cilvēks pārstāj būt par cilvēku? Nodots, apjucis, aukstā naktī pie Sprīdīša ielas 2 Aizkrauklē sēž kaķītis. Sēž, apsnidzis, apjucis, nosalis un nodots – meklēdams savu cilvēku… vismaz to, kuru viņš sauca par savu… un joprojām tic, ka silta māja, nav tikai atmiņas….Tad nu meklējam siltas mājas kaķītim, kur galvenais saimnieku pienākums būs barot un mīlēt!” teikts dzīvnieku aizsardzības biedrības “Trīnīte” paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vari un patiešām vēlies uzņemties rūpes par nelaimē nonākušo kaķēnu, vai arī zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” mājdzīvnieku, zvani uz numuru 29448709.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl