5 komentāri
Neticami, par kādu skaistuli izaudzis mazais latgaliešu kaķēns, kas meklēja mājas pavasarī!

Laikā, kad ik dienas pienāk ziņas par mazākiem un lielākiem kaķīšiem, kas meklē jaunas mājas, portāls Skaties.lv vēlas padalīties ar kādu patiesi pozitīvu stāstu, kad mazais kunkulītis izaudzis par patiesi skaistu un laimīgu kaķi, kuram tagad dots vārds Melnā Pērlīte.

Pērn maija beigās kādā nedēļas nogalē Skaties.lv publicēja ziņu – īstens latgaliešu kaķēns meklē mājas Rīgā! Gatavs doties ceļā jau pirmdien! Neticami, bet ļoti ātrā laikā melnajam kaķītim pieteicās vairāki iespējamie saimnieki, taču priekšroka tika dota pirmajai reālajai kandidātei, kas bija gatava uzņemt melno minci, kas vēlāk izrādījās braša kaķenīte.

Tad nu svētdienas vakarā mazais latgaliešu kaķītis bija gatavs doties tālajā ceļā uz Rīgu, ko godam izturēja. Nedēļu padzīvojies Skaties.lv Ziņu redaktores dzīvoklītī, kur tam, jāteic ļoti patika, melnumiņš bija gatavs satikt savu jauno saimnieci, lai dotos jau tālāk ceļā uz Salacgrīvas pusi.

Vairāku mēnešu laikā kaķītes, kurai tika dots vārds Melnā Pērlīte, jaunā saimniece informēja Skaties.lv redakciju par to, kā kaķītim klājas. Un jāteic, ka mazā latgaliešu kaķenīte tiešām nonākusi gādīgu saimnieku rokās – apčubināta, apmīļota, pa āru izskrējusies, kā arī izspēlējusies ar savu “māsiņu” – jaunajās mājās jau dzīvojošu kaķenīti.

“Redzot, cik priecīga un apmierināta ar dzīvi viņa ir, gribas domāt, ka viņa ir laimīga vietā, kas tagad ir viņas mājas un ar tiem, kas ir viņas jaunie vecāki (jau divkājaini), kā arī priecīga, ka viņai ir māsa, ar kuru spēlēties,” Skaties.lv stāsta Melnās Pērlītes saimniece, piebilstot, ka “kažociņš ir spīdīgs kā no samta. Viņa ir īsta princesīte un mīļumiņš.”

Skaties foto – mīļais melnumiņš bērnībā:

Foto: Melnā Pērlīte izaugusi:

TOP komentāri

 • Ina
  +2 +2 0

  Ina

  Jā,tā varētu būt.Mana sune piemēram saprata tikai latgaliski pateiktas komandas:"īsim ōrā",''brauksim'', ''nōc šurp''.Un citādas ignorēja. :)
  Bet šis kaķēns noteikti ir iemācīt pie citiem mīļvārdiem
 • licis
  +1 +1 0

  licis

  man ari virs no darba atnesa melnu kakenu blava ka traks tagad mums ir tiesi tada pati princesite un loti mila
 • nu
  +1 +1 0

  nu

  jā,latgalieši,vai nepaliksim iedomīgi-ir mums sava Latgales melnā,gandrīz kā Latvijas brūnā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl