Mincīte vārdā Lulū ir māju meklējumos. Palīdzēsim!

0 Komentāru
Mincīte vārdā Lulū ir māju meklējumos. Palīdzēsim!
Foto: Facebook / Labās mājas

Pēc vairākiem mēnešiem patversmē mincīte vārdā Lulū ļoti vēlas beidzot doties mājās pie cilvēkiem, kuri spētu par viņu parūpēties. Padod šo ziņu tālāk, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Patversme “Labās mājas” savā “Facebook” lapā raksta: “”Svītrainīte Lulū un viņas brāļi un māsas sākotnēji bija mazi, šņācoši mežonīši – nu, kā tad nešņāksi un neatgaiņāsies ķepām, atklājis, ka cilvēku kājām, kas līdz šim uz ielas vienaldzīgi steigušas garām mazajiem kamoliņiem, ir arī rūpju pilnas sejas un rokas, kas tiecas pieskarties? Ritēja dienas, nedēļas un kaķu bērni atplauka, pārsteidzot paši sevi ar to, cik cilvēka pieskāriens un klātbūtne, kas mūža pirmos mēnešus bijuši pavisam sveši, galu galā ir patīkami.

Tiesa, Lulū šī atklāsme nāca visilgāk, meitēns ilgi nespēja aprast ar glāstiem, un tikmēr brāļi un māsas viens pēc otra devās pie saviem īstajiem cilvēkiem. Nu, šķiet, arī skaistule, kam vecums patreiz ap pieciem mēnešiem, sapratusi, ka nav, ko baidīties, ka cilvēks ir jauks, un mīļošanās – fantastisks pasākums. Paņemta rokās, Lulū mirklī sāk malt dzirnaviņas un pieglausties cilvēka augumam, teju kā apskaujot, un, kad pasaules paliek par daudz, pieglauž pūkaino purniņu cieši, cieši klāt, un tajā brīdī šķiet, ka viņas pasaule ir tikai un vienīgi viņas cilvēks.

Piemērota dzīvei harmoniskā vidē, cilvēkiem, kas dievina kaķus, un dievinās arī kaķmeitiņu, pirmajos brīžos iecietīgi attiecoties pret murrātājas neizbēgamajām bailēm jaunā vidē un sākotnēju neuzticību. Pēc tam, kad bailes būs pārvarētas, svītraine atplauks feinā sirdsdraudzenē un luteklītē. Lulū lieliski sadzīvo ar citiem ņaudētājiem.

Ja vēlaties Lulū saukt par savu minci, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).”

0 Komentāru